Filtry
Close

ZIARNISTE

ZIARNISTE
Zobacz jako
Sortuj po
Wyświetl na stronie

KAWA LAVAZZA CREMA E AROMA ZIARNISTA 1kg

KAWA LAVAZZA CREMA E AROMA ZIARNISTA 1kg Oryginalna włoska kawa Mieszanka robusty i arabiki Średnio palona
69,13 zł 56,20 zł netto

KAWA ZIARNISTA BUONDI PREMIUM 1kg

KAWA ZIARNISTA BUONDI PREMIUM 1kg BUONDI Premium sprawia, że zdecydowany smak i subtelny aromat z nuta gorzkiej czekolady pobudza do działania nawet pod koniec dnia Starannie wyselekcjonowane ziarna arabiki i robusty o bogatym smaku z wyczuwalną nutką karmelu, czekolady i palonej kawy
Cena pod nr:+48 566 584 170

KAWA WOSEBA ZIARNISTA ESPRESSO 1kg

KAWA WOSEBA ZIARNISTA ESPRESSO 1kg Kawa Woseba Café Brasil to 100% arabika pochodząca z wyżynnych plantacji Brazylii. Kraj ten, dzięki sprzyjającemu klimatowi i górzystemu ukształtowaniu terenu, jest największym na świecie producentem kawy słynącym z eksportu wysokiej jakości arabiki. Woseba Café Brasil pozyskiwana jest naturalną metodą suchą, bez wykorzystania wody. Swój wyjątkowy smak i niską kwasowość kawa ta zawdzięcza metodzie suchej i średniemu stopniowi prażenia ziaren. To idealny wybór dla osób ceniących głęboki i bogaty aromat oraz łagodny smak z wyczuwalną nutą słodyczy. Dojrzewająca w słońcu Ameryki Południowej Woseba Café Brasil zapewnia niezwykłe doznania smakowe. Doskonała do parzenia metodą tradycyjną lub w ekspresie. Spróbuj i sam się przekonaj jak smakuje!
55,09 zł 44,79 zł netto

KAWA WOSEBA ZIARNISTA CREMA GOLD 1kg

KAWA WOSEBA ZIARNISTA CREMA GOLD 1kg MIESZANKA PREMIUM Kawa z plantacji Ameryki Południowej i Centralnej, Afryki oraz Azji. Kawa długo prażona. Niska kwasowość. Delikatna, aromatyczna, doskonale smakuje z mlekiem. Kawa pakowana po 8 szt. w opakowaniu zbiorczym.
73,80 zł 60,00 zł netto

KAWA WOSEBA ZIARNISTA MOCCA FIX GOLD 1kg

KAWA WOSEBA ZIARNISTA MOCCA FIX GOLD 1kg Wybróbuj kawy woseba i przekonaj się jaki ma smak! MOCCA FIX GOLD to mieszanka wysokiej jakości kaw pochodzących z Ameryki Południowej, Afryki i Azji. Długi proces prażenia ziaren nadał jej charakterystyczny, intensywny aromat i pełny, harmonijny smak. Kawa pakowana po 8 szt. w opakowaniu Jednostka sprzedaży: 1 szt
53,65 zł 43,62 zł netto

KAWA JACOBS ZIARNISTA KRONUNG 500g

KAWA JACOBS ZIARNISTA KRONUNG 500g Tworzą ją najwyższej jakości ziarna kawy pochodzące z najlepszych plantacji na świecie, odpowiednio dobrane przez ekspertów Tajemnica Królewskiego Aromatu i wyjątkowego smaku kawy Jacobs Kronung ukryta jest w starannym procesie palenia kawy. Jednostka sprzedaży: 1 opakowanie
32,00 zł 26,02 zł netto

KAWA LAVAZZA QUALITA ROSSA ZIARNISTA 1kg

KAWA LAVAZZA QUALITA ROSSA ZIARNISTA 1kg Oryginalna włoska kawa Mieszanka robusty i arabiki Średnio palona Jednostka sprzedaży: 1 opakowanie
68,01 zł 55,29 zł netto

KAWA ZIARNISTA BUONDI GOLD 1kg

KAWA ZIARNISTA BUONDI GOLD 1kg Wysoka zawartość kofeiny w robuście sprawia, że BUONDI Gold jest idealna dla osób lubiących mocne doznania. Starannie wyselekcjonowane ziarna arabiki i robusty o bogatym smaku z wyczuwalną nutką karmelu, czekolady i palonego drewna.
88,54 zł 71,98 zł netto

KAWA WOSEBA ZIARNISTA ARABICA 1kg

KAWA WOSEBA ZIARNISTA ARABICA 1kg 100 % ARABICA Kawa z plantacji powyżej 1200 m n.p.m. Kawa długo prażona. Niska kwasowość. Harmonijny, delikatny, pełny smak.
67,12 zł 54,57 zł netto

KAWA EIGHT O'CLOCK ORIGINAL ZIARNISTA 1020g

KAWA EIGHT O'CLOCK ORIGINAL ZIARNISTA 1020g Słodki, owocowy i dobrze zrównoważony smak legendarnej oryginalnej kawy Eight O'Clock. To najstarszy i najbardziej kultowy przepis EO'C. 100% Arabika pochądząca z upraw od Ameryki Łacińskiej po Afrykę Wschodnią. Stopień palenia średni, złodka owocowa nuta i zrównoważony finisz. The Original to idealny początek dnia.
64,70 zł 52,60 zł netto

KAWA EIGHT O'CLOCK COLOMBIAN ZIARNISTA 935g

KAWA EIGHT O'CLOCK COLOMBIAN ZIARNISTA 935g Kawa średnio palona, wyprodukowana z najwyższej jakości ziaren kolumbijskiej arabiki. Charakteryzuje się pełnym smakiem i bogatym aromatem.
64,70 zł 52,60 zł netto