Filtry
Close

TEMPERÓWKI

TEMPERÓWKI
Zobacz jako
Sortuj po
Wyświetl na stronie

TEMPERÓWKA PLASTIKOWA IGLOO Z 1-OTWOREM

TEMPERÓWKA IGLOO 1 OTWÓR 534754 Plastikowa temperówka I-GLOO z jednym otworem, ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie, pojemnik wykonany z transparentnego plastiku o wysokiej trwałości. Miks kolorów różowy, zielony, niebieski. JS 30 szt. EAN: 3154145347548
3,30 zł 2,68 zł netto

TEMPERÓWKA METALOWA Z POJEMNIKIEM

Najwyższa jakość i twardość ostrza 64 Hrc Jednootworowa do ołówków i kredek Posiada pojemniczek na odpadki z temperowania Ostrze mocowane wkrętem Wykonana ze stopu magnezu.
1,53 zł 1,24 zł netto

TEMPERÓWKA BAMBINO METALOWA 2-OTWORY

Solidna i trwała, metalowa temperówka z podwójnym wyjściem. Wyposażona w wysokiej jakości ostrza strugające, wykonane ze stali nierdzewnej, mocowane przy pomocy odpornego na uszkodzenia wkrętu. Posiada ergonomiczne, rowkowane bloki, które sprawiają, że temperówka pewnie leży w dłoni i nie wyślizguje się podczas ostrzenia przyborów. Doskonała do ołówków i kredek.
1,83 zł 1,49 zł netto

TEMPERÓWKA BAMBINO Z POJEMNIKIEM 2-OTWORY

Temperówka podwójna została wyposażona w transparentny pojemnik na ostrużyny. Temperówka idealnie nadaje się do kredek i ołówków normalnej i dużej średnicy. Sprawdzi się w domu, szkole na zajęciach, w plenerze oraz w miejscach gdzie chcemy dużo rysować i postawić po sobie porządek.
3,87 zł 3,15 zł netto

TEMPERÓWKA BAMBINO Z POJEMNIKIEM 3-OTWORY

Temperówka potrójna została wyposażona w transparentny pojemnik na ostrużyny. Temperówka idealnie nadaje się do kredek i ołówków o różnych średnicach. Sprawdzi się w domu, szkole na zajęciach, w plenerze oraz w miejscach gdzie chcemy dużo rysować i postawić po sobie porządek.
4,67 zł 3,80 zł netto

TEMPERÓWKA PLASTIKOWA IGLOO 2-OTWORAMI

TEMPERÓWKA IGLOO 2 OTWORY 534756 Plastikowa temperówka I-GLOO z dwoma otworami, ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie, pojemnik wykonany z transparentnego plastiku o wysokiej trwałości. Miks kolorów: różowy, niebieski i zielony. JS 24 szt. EAN: 3154145347562
4,77 zł 3,88 zł netto

TEMPERÓWKA SZKOLNA PLASTIKOWA MIX KOLORÓW

Porządne ostrze gwarantuje bezproblemowe użytkowanie. Kolorowa, plastikowa oprawa, umożliwia wygodne trzymanie podczas temperowania kredek i ołówków o standardowej grubości.
0,27 zł 0,22 zł netto

TEMPERÓWKA BAMBINO METALOWA 1-OTWÓR

Solidna i trwała, metalowa temperówka z pojedynczym wyjściem. Wyposażona w wysokiej jakości ostrze strugające, wykonane ze stali nierdzewnej, mocowane przy pomocy odpornego na uszkodzenia wkrętu. Posiada ergonomiczne, rowkowane bloki, które sprawiają, że temperówka pewnie leży w dłoni i nie wyślizguje się podczas ostrzenia przyborów. Doskonała do ołówków i kredek.
1,06 zł 0,86 zł netto

TEMPERÓWKA PLASTIKOWA WAVE 2-OTWORY

Dwa różnej wielkości otwory Duża pojemość zbiornika Ergonomiczny kształt Łatwe otwieranie.
3,67 zł 2,99 zł netto

TEMPERÓWKA ORION 2-OTWORY

Dwa różnej wielkości otwory Duża pojemość zbiornika Eergonomiczny kształt.
3,67 zł 2,99 zł netto

TEMPERÓWKA LUPPI 2-OTWORY

Dwa różnej wielkości otwory Duża pojemność zbiornika.
4,90 zł 3,99 zł netto

TEMPERÓWKA JUMBO DUŻA 3-OTWORY

Praktyczna temperówka Jumbo Trzy grubości temperowania Duży pojemnik zbiornika.
4,91 zł 3,99 zł netto