Filtry
Close

TADEO TRADING

TADEO TRADING
Zobacz jako
Sortuj po
Wyświetl na stronie

DŁUGOPIS FLEXI 0,7mm NIEBIESKI PENMATE TT

Niklowo-srebrna końcówka 0,7 mm odporna na uderzenia, wymienny wkład, wodoodporny tusz o intensywnym, nieblaknącym kolorze. Długość linii pisania 1500 m. Nowa formuła atramentu i system jego spływu powoduje wrażenie niezwykłej lekkości pisania.
1,97 zł

GRAFIT DONG-A DO OŁÓWKA 0.5 HB

Trwałe i elastyczne grafity wykonane z połączenia syntetycznej żywicy, grafitu i węgla . Do rysowania na papierze i kalce kreślarskiej.
4,02 zł

TEMPERÓWKA TT POJEDYNCZA Z POJEMNIKIEM PENMATE SP100 wycofany

Plastikowa temperówka z pojemnikiem w różnych transparentnych kolorach, stalowe ostrze mocowane wkrętem. Prosty sposób opróżniania pojemnika poprzez przekręcenie pierścienia na obudowie do standardowych ołówków i kredek.
2,98 zł

GUMKA SZMINKA BELLA TT

Wykonana z najwyższej jakości materiałów trzykolorowa gumka w kształcie szminki to prawdziwy gadżet dla małych dziewczynek i nie tylko! Miękka gumka jest idealna do ścierania grafitu, nie pozostawia śladów i smug. Jej rozmiar umożliwia przechowywanie nawet w małym w piórniku. Gumkę wyróżnia oryginalny design stylizowany na szminkę oraz piękny, soczysty kolor pokryty uroczymi gwiazdkami przez co gumka jest bardzo atrakcyjna wizualnie i łatwo znaleźć ją na biurku pośród licznych akcesoriów szkolnych czy biurowych. Kolor jest wydawany losowo
5,29 zł

DŁUGOPIS TT FLEXI ABRA ŚCIERALNY KOLORI DOGI

Długopis ścieralny Flexi z niebiesikim wymiennym wkładem Nasadka z motywem uroczego pieska Grubość końcówki kulkowej: 0,5 mm Wkład wymienny w kolorze niebieskim Notuj i zmazuj do woli! Możesz odzysać zmazany tekst poprzez schłodzenie miejsca zapisu. Kolor wydawany losowo Jednostka sprzedaży: 1 szt
7,14 zł