Filtry
Close

ŚRODKI DO ZMYWAREK

ŚRODKI DO ZMYWAREK
Zobacz jako
Sortuj po
Wyświetl na stronie

TABLETKI LUDWIK DO ZMYWARKI 25szt CLASSIC

TABLETKI LUDWIK DO ZMYWARKI 25szt CLASSIC Ludwik Classic tabletki do zmywarek łączą w sobie wszystkie niezbędne funkcje zapewniające nieskazitelną czystość naczyń i sztućców. Wielofunkcyjna tabletka Ludwika czyści, nabłyszcza, chroni stal nierdzewną przed matowieniem. Ludwik Classic tabletki pozwalają myć naczynia w niskich temperaturach. Enzymy są aktywne już w 30°C. Cytrusowy aromat tabletek nadaje długotrwały zapach świeżości w kuchni. Tabletka składa się z trzech warstw: zielonej, żółtej i białej.
22,35 zł 18,17 zł netto

TABLETKI FINISH QUANTUM MAX DO ZMYWAREK OP=36SZT

TABLETKI FINISH QUANTUM MAX DO ZMYWAREK Opakowanie zawiera 36szt
48,97 zł 39,81 zł netto

TABLETKI LUDWIK ALL IN ONE DO ZMYWAREK LEMON OP=80szt

TABLETKI LUDWIK ALL IN ONE DO ZMYWAREK LEMON OP=80szt Ludwik All in One tabletki do zmywarek posiadają innowacyjną formułę Active Oxy Power Plus, która dzięki kompleksowemu działaniu środków alkalicznych, enzymów i aktywnego tlenu bezwzględnie walczy z tłuszczem i przypaleniami. Efektywnie usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia bez konieczności namaczania, nadaje połysk. Zawarte w formule specjalne substancje zapobiegają matowieniu oraz korozji szkła i stali nierdzewnej. Niezawodna siła mycia - wysoka skuteczność mycia jest osiągana dzięki specjalnej kombinacji środków alkalicznych i odpowiednio dobranej proporcji enzymów, które usuwają nawet przypalenia bez konieczności namaczania. Formuła Active Oxy Power Plus Plus (z aktywnym tlenem) wspomaga usuwanie zabrudzeń z kawy i herbaty. System ochrony stali nierdzewnej - specjalny inhibitor chroni sztućce przed korozją. Zmiękczanie wody - funkcja ta pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie składników myjących i zapobiega tworzeniu się kamienia. Enzymy aktywne już w 30°C - skuteczna formuła pozwalająca myć naczynia w niskich temperaturach = oszczędność energii i pieniędzy. Nabłyszczanie - odpowiednio dobrany skład sprawia, że naczynia lśnią krystalicznym blaskiem. Ochrona szkła - zawarte składniki mineralne chronią szkło przed korozją oraz zapobiegają jego matowieniu. Ochrona zmywarki - funkcja soli chroni zmywarkę przed osadzaniem się kamienia, zapewniając jej sprawne działanie. Komfort i łatwość użycia - tabletka w folii rozpuszczalnej po wyjęciu z opakowania jest gotowa do użycia. -bezwzględny dla tłuszczu -niezawodna siła mycia -bez namaczania -system ochrony stali nierdzewnej -ochrona szkła -usuwa przypalenia -usuwa osady z kawy i herbaty -zapach lemon Sposób stosowania: Nie dotykać produktu mokrymi rękami. Włożyć naczynia do zmywarki zgodnie z instrukcją producenta zmywarki. Nie usuwać folii ochronnej z tabletki. Folia rozpuszcza się całkowicie podczas mycia. Umieścić tabletkę w dozowniku i zamknąć zmywarkę. Po wyjęciu tabletki szczelnie zamknąć plastikową torbę. Ludwik All in one tabletki do zmywarek działają skutecznie w miękkiej, średnio twardej i twardej wodze do 17 dH/30 fH. W przypadku bardzo twardej wody ponad 17 dH/30 fH polecamy dodatkowe zastosowanie Ludwik płynu nabłyszczającego do zmywarek oraz Ludwik soli ochronnej do zmywarek. Produkt nie jest rekomendowany do krótkich cykli. Jeżeli tabletka nie rozpuszcza się całkowicie, zaleca się umieszczenie jej na dnie zmywarki. Nie stosować do mycia ręcznie malowanej porcelany, kryształów, srebra, złota, miedzi, aluminium, wyrobów z drewna. Dozowanie: 1 tabletka / 1 cykl zmywania - niezależnie od stopnia zabrudzenia.
74,75 zł 60,78 zł netto

LUDWIK TABLETKI DO ZMYWARKI 30szt ALL IN ONE

LUDWIK TABLETKI DO ZMYWARKI 30szt ALL IN ONE Zapewniają nieskazitelną czystość naczyń i sztućców Skutecznie czyszczą i chronią stal nierdzewną przed matowieniem Enzymy aktywne już w 30°C Efektownie nabłyszczają naczynia Zabezpieczają zmywarkę przed osadzaniem się kamienia Zmiękczają twardą wodę Nie zawierają fosforanów
Cena pod nr:+48 566 584 170

SÓL LUDWIK DO ZMYWAREK 1,5kg

SÓL LUDWIK DO ZMYWAREK 1,5kg Ludwik sól ochronna do zmywarek jest preparatem chroniącym zmywarkę przed osadzaniem się kamienia w jej wnętrzu i na mytych naczyniach skutecznie zmiękcza wodę dzięki zastosowanej formule preparat zawiera całkowicie rozpuszczalną szlachetną sól z granulkami o odpowiedniej wielkości regularne stosowanie soli ochronnej ludwik zapewnia prawidłowe funkcjonowanie zmywarki i długotrwałą ochronę jej mechanizmów
9,52 zł 7,74 zł netto

PŁYN FINISH DO CZYSZCZENIA ZMYWAREK 250ml

PŁYN FINISH DO CZYSZCZENIA ZMYWAREK 250ml Czy dbasz o swoją zmywarkę tak, jak ona dba o Twoje naczynia? Dzień po dniu podczas jej intensywnej pracy tłuszcz i kamień zbierają się w ukrytych częściach: filtrach, ramionach spryskiwaczy, a nawet w rurach. Zmywarka działa w pełni wydajnie jeżeli przynajmniej raz w miesiącu stosujesz płyn do czyszczenia zmywarki Finish, który dzięki swojej dwuwarstwowej formule usuwa wszystkie niechciane zabrudzenia. Warstwa żółta zwalcza tłuszcz i pozostawia świeży cytrynowy zapach, zaś przezroczysta usuwa osady wapienne utrudniające pracę zmywarki. Dla 100% skuteczności czyszczenia!
25,85 zł 21,02 zł netto

TABLETKI FINISH DO ZMYWAREK ALL IN ONE OP=50szt

TABLETKI FINISH DO ZMYWAREK ALL IN ONE OP=50szt Nowa formuła Powerball pozwala na usunięcie najcięższych, utrwalonych zabrudzeń i zapewnia niezrównaną czystość podczas każdego zmywania. Tabletki w samorozpuszczalnej foli, działające w 10 obszarach, zapewniają m.in. ochronę filtrów i działanie w niskiej temperaturze. Możliwość ponownego zamknięcia paczki oraz wodoodporny materiał ułatwiają przechowywanie.
61,83 zł 50,27 zł netto

PŁYN LUDWIK DO ZMYWAREK NABŁYSZCZAJĄCY 750ml

PŁYN LUDWIK DO ZMYWAREK NABŁYSZCZAJĄCY 750ml Nabłyszczający do zmywarek jest przeznaczony do płukania i nabłyszczania naczyń zmywanych w zmywarce dzięki właściwie dobranym składnikom i zawartości kwasku cytrynowego płyn sprawia że myte naczynia wysychają bez plam i zacieków
25,97 zł 21,11 zł netto

SÓL FINISH DO ZMYWAREK 1,5kg

SÓL FINISH DO ZMYWAREK 1,5kg Sól ochronna Finish, w przeciwieństwie do innych soli nie zawiera zanieczyszczeń takich jak żelazo czy węglany, które mogą uszkadzać części zmywarki. Dzięki formule 5xPowerAction sól Finish nie tylko zmiękcza wodę i chroni przed osadami z kamienia, ale także eliminuje zacieki i poprawia działanie zmywarki.
18,08 zł 14,70 zł netto

SÓL SOMAT DO ZMYWARKI 1.5kg

SÓL SOMAT DO ZMYWARKI 1.5kg Sól Somat zapobiega osadzaniu się kamienia w zmywarce, przedłużając tym samym jej żywotność.
10,95 zł 8,90 zł netto

PŁYN LUDWIK CZYSZCZĄCY DO ZMYWAREK 250ml

PŁYN LUDWIK CZYSZCZĄCY DO ZMYWAREK 250ml Zmywarka zmywa Twoje naczynia, ale co wyczyści samą zmywarkę? Mamy na to skuteczny środek: płyn do czyszczenia zmywarki Ludwik. Płyn usuwa pozostałości po zmywaniu w zmywarce, rozpuszcza tłuszcz, wapń i osady, neutralizuje nieprzyjemne zapachy, zapewnia utrzymanie czystości wnętrza zmywarki.
16,90 zł 13,74 zł netto

KAPSUŁKI FAIRY PLATINUM DO ZMYWAREK OP=63szt

KAPSUŁKI FAIRY PLATINUM DO ZMYWAREK OP=63szt Tabletki do zmywarki Fairy Platinum All-In-One to kompleksowe rozwiązanie opracowane specjalnie do codziennego mycia naczyń. Zawierają płyny które pełnią funkcję ochrony szkła, nabłyszczania i soli. Tabletki Fairy szybko się rozpuszczają podczas mycia i skutecznie usuwają zaschnięty tłuszcz jednocześnie chroniąc i nadają blask metalom, zapewniając olśniewający wygląd sztućców i akcesoriów ze stali nierdzewnej, a ponadto podnoszą wydajność płukania i działania soli. Tabletki Fairy rozpuszczają się 2 razy szybkiej niż twarde tabletki. Testowane i rekomendowane przez Whirlpool do użytku profesjonalnego.
72,29 zł 58,77 zł netto

KAPSUŁKI FAIRY PLATINUM DO ZMYWAREK OP=70szt

KAPSUŁKI FAIRY PLATINUM DO ZMYWAREK OP=70szt Fairy Platinum to wysoce skuteczne tabletki do zmywarki firmy Procter & Gamble dostępne na rynku. Tabletki Fairy Platinum są silnie skoncentrowane i łączą w sobie funkcję kilku środków. Sposób użycia: Umieść jedną tabletkę w komorze dawkowania i zamknij, nie rozrywaj i nie przebijaj folii, w której jest tabletka. Po każdym użyciu zamknij opakowanie zamknięciem strunowym i chroń przed wilgocią. Kompleksowe działanie, wysoka skuteczność i rozsądna cena tabletek Fairy sprawia, że są coraz częściej wybieranym produktem.
118,34 zł 96,21 zł netto

KAPSUŁKI FAIRY DO ZMYWAREK LEMON OP=115szt

KAPSUŁKI FAIRY DO ZMYWAREK LEMON OP=115szt Kapsułki Fairy All in One służą do codziennego mycia naczyń w zmywarce. Zastosowana formuła tabletki rozpuszcza się o wiele szybciej niż tabletki tradycyjne, dzięki czemu znacznie szybciej działają. Cechy produktu: dokładnie usuwają trudne zabrudzenia odświeżają zmywarkę rewelacyjnie rozpuszczają się nawet w niskich temperaturach skuteczne nawet w krótkich cyklach pozostawiają idealny połysk sól zmiękcza wodę i zapobiega osadzaniu się kamienia gotowe do życia - bez dodatkowych osłonek
118,94 zł 96,70 zł netto

TABLETKI FINISH DO ZMYWAREK ALL IN ONE LEMON OP=90szt

TABLETKI FINISH DO ZMYWAREK ALL IN ONE LEMON OP=90szt bez namaczania wstępnego usuwają uporczywe plamy likwidują osadzony tłuszcz zapewniają idealny połysk po zmywaniu chronią przed osadzaniem się kamienia działają w niskich temperaturach pozostawiają świeży, cytrynowy zapach 96 sztuk w opakowaniu Finish All in 1 Cytrynowy to wielofunkcyjne tabletki do zmywarek, które skutecznie czyszczą naczynia, a także usuwają trudne zabrudzenia, takie jak osad z herbaty, czy plamy tłuszczu. Posiadają funkcję wstępnego namaczania, soli oraz nabłyszczacza i niezawodnie działają nawet w niskich temperaturach. Ponadto zapobiegają powstawaniu zacieków i smug nadając naczyniom połysk i chronią przed osadzaniem się kamienia. Pozostawiają świeży, cytrynowy zapach.
83,96 zł 68,26 zł netto

KAPSUŁKI FAIRY PLATINIUM DO ZMYWAREK OP=84szt

KAPSUŁKI FAIRY PLATINIUM DO ZMYWAREK OP=84szt Tabletki od "Fairy" bardzo szybko rozpuszczają się w wodzie, dzięki temu masz pewność czystości Twoich naczyń. Wyjątkowa formuła sprawia, że tabletki pokonają każde zanieczyszczenie. Tabletki od "Fairy" oprócz czyszczenia naczyń, dbają o filtr w zmywarce. Substancje zawarte w kapsułkach usuwają wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz. Dzięki temu nie doświadczysz nieprzyjemnych zapachów, a także będziesz miał pewność, że zmywarka działa prawidło
159,63 zł 129,78 zł netto