Filtry
Close

O nas

JESTEŚMY FIRMĄ Z 30-LETNIM DOŚWIADCZENIEM

Jesteśmy firmą z 30-letnim doświadczeniem. Dzięki dynamicznemu rozwojowi zajmujemy obecnie znaczące miejsce wśród dystrybutorów artykułów szkolno biurowych na rynku krajowym.

Naszym głównym celem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientom w zakresie dostaw artykułów biurowych i usług dla biura. Dokładamy wszelkich starań, by nasze działania cechowała uczciwość i rzetelność wobec Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że tylko taka postawa umożliwia budowanie długotrwałych relacji partnerskich. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby Klientów, starając się sprostać ich wymaganiom, unowocześniając system obsługi oraz rozbudowując ofertę asortymentową.

Zapewniamy naszym Klientom rzetelność i profesjonalizm w zakresie dostarczanych usług przez ciągły proces doskonalenia w obszarach jakości, elastyczności, szybkości oraz optymalizacji kosztów. Standard obsługi klientów został podniesiony poprzez wprowadzenie internetowej platformy sprzedażowej oraz nowoczesnego systemu zarządzania gospodarką magazynową WMS (Werehouse Management System).

Zapewniamy fachową pomoc z zakresu: urządzeń biurowych, materiałów eksploatacyjnych, akcesoriów komputerowych, akcesoriów do oprawy dokumentów, materiałów do prezentacji i konferencji, produktów do organizacji i archiwizacji dokumentów, stempli, akcesoriów biurowych, przyborów do pisania i korygowania. Dbamy o ekologię – odbieramy zużyte materiały eksploatacyjne.

Cenimy Państwa czas, dlatego jednym z naszych priorytetów jest dostarczenie zamówionego asortymentu w możliwie najkrótszym terminie. Dzięki profesjonalnej sieci logistycznej oraz wyspecjalizowanemu systemowi zarządzania asortymentem, każde zlecenie na artykuły biurowe dotrze bezpośrednio do miejsca przeznaczenia, kompletne i w nienaruszonym stanie. Gwarantujemy realizację zamówienia w następnym dniu roboczym oraz bezpłatny transport do stałych klientów na terenie całego kraju.

Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu oraz współpracy partnerskiej z największymi producentami i importerami stworzyliśmy bogatą ofertę asortymentową, która liczy obecnie około 30 000 produktów. Dzięki zaufaniu, jakim obdarzają nas Kontrahenci, możemy zaproponować Państwu najwyższą jakość oraz konkurencyjne warunki zakupu.