Filtry
Close

KOH-I-NOR

KOH-I-NOR
Zobacz jako
Sortuj po
Wyświetl na stronie

OŁÓWEK KOH-I-NOOR TECHNICZNY 1500 HB

Ołówki grafitowe z serii 1500 to bardzo cenione i ogólnie znane produkty. Charakteryzują się wysoką czystością grafitu; klejonego na całej długości. Zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów – oprawki wykonane są z drewna cedrowego i pokryte kilkunastoma warstwami lakieru. Dzięki temu są bardzo odporne, nie łamią się w trakcie temperowania. Ich jakość usatysfakcjonuje początkujących i doświadczonych rysowników.
3,25 zł

KOMPLET OŁÓWKÓW W METALOWYM PUDEŁKU 8B-2H OP=12szt

Komplet ołówków grafitowych serii 1500 zapakowany jest w elegancką, metalową kasetkę. W skład jednego zestawu wchodzi 12 ołówków o różnych stopniach gradacji. Ołówki grafitowe KOH-I-NOOR serii 1500, charakteryzują się wysoką czystością grafitu z którego zostały wykonane. Oprawki wykonane z drewna cedrowego wielokrotnie lakierowane. Dostępne są w skali gradacji od 8B do 2H. Dzięki tak szerokiej skali gradacji są bardzo wszechstronne i znajdują zastosowanie w grafice, rysunku technicznym, plastyce, oraz szkole, biurze i codziennym użyciu.
54,94 zł

KREDKI 24 KOLORY MONDELUZ AKWARELOWE 3718 KOH-I-NOOR

KREDKI 24 KOLORY MONDELUZ AKWARELOWE 3718 KOH-I-NOOR Unikalny produkt łączący w sobie właściwości tradycyjnych kredek z walorami farb akwarelowych. Wystarczy namalowany rysunek rozmyć w dowolnym miejscu pędzlem z odrobiną wody, aby uzsykać zadziwiający efekt akwareli. Eleganckie i wytrzymałe kredki, oprawione z zewnątrz drewnem cedrowym, które stanowi gwarancję najwyższej jakości. Dzięki dopracowaniu każdego szczegółu kredki są wyjątkowo odporne na zgubny wpływ wilgoci - zachowują swe niepowtarzalne walory na długi czas. Produkt doskonały do kreatywnej twórczości, sprzyja właściwemu rozwojowi wyobraźni i zdolności nieszablonowego myślenia. Opakowanie zawiera 24 kolory
57,15 zł

KREDKI KOH-I-NOOR 18 KOLORÓW MONDELUZ AKWARELOWE 3717

KREDKI KOH-I-NOOR 18 KOLORÓW MONDELUZ AKWARELOWE 3717 Kredki akwarelowe w 18 kolorach - pomogą stworzyć niepowtarzalne dzieła! Unikalny produkt łączący w sobie właściwości tradycyjnych kredek z walorami farb akwarelowych. Teraz wystarczy namalowany rysunek rozmyć w dowolnym miejscu pędzlem z odrobiną wody, aby uzsykać zadziwiający efekt akwareli. Eleganckie i wytrzymałe kredki, oprawione z zewnątrz drewnem cedrowym, które stanowi gwarancję najwyższej jakości. Dzięki dopracowaniu każdego szczegółu kredki są wyjątkowo odporne na zgubny wpływ wilgoci - zachowują swe niepowtarzalne walory na długi czas. Produkt doskonały do kreatywnej twórczości, sprzyja właściwemu rozwojowi wyobraźni i zdolności nieszablonowego myślenia Opakowanie zawiera 18 kolorów.
38,40 zł

KREDKI KOH-I-NOOR 48 KOLORÓW MONDELUZ AKWARELOWE 3713

KREDKI KOH-I-NOOR 48 KOLORÓW MONDELUZ AKWARELOWE 3713 Kredki akwarelowe w aż 48 kolorach! Kredki akwarelowe 48 kolorów Mondeluz Koh - I - Noor Profesjonalne kredki akwarelowe oprawione w wysokiej jakości drewno cedrowe. Można je używać podobnie jak ze zwykłe kredki lub też wykorzystać ich walory akwareli, czyli za pomocą wilgotnego pędzelka rozmywać w dowolnym miejscu rysunek. Naniesioną kredkę można całkowicie rozprowadzić pędzlem po rysunku, lub tylko częściowo pozostawiając linie, kontury, kreski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i starannemu wykonaniu KOH-I-NOOR Kredki Mondeluz są odporne na zawilgocenie i zachowują swoje walory. Opakowanie zawiera 48 kolorów.
122,64 zł

KREDKA WIELOKOLOROWA MAGIC AMERICA CZERWONA KOH-I-NOOR

KREDKA WIELOKOLOROWA MAGIC AMERICA CZERWONA KOH-I-NOOR Wielokolorowa kredka, jedyna w swoim rodzaju, które umożliwiają tworzenie efektownych i niepowtarzalnych prac. Tworzy przestrzenny rysunek o efekcie 3D. Jej kolor zmienia się w zależności od siły nacisku, nachylenia, obrotu itp. Jest wygodna w trzymaniu i rysowaniu, nie łamie się. Bezpieczna dla dzieci, gdyż spełnia europejskie normy bezpieczeństwa. Wyprodukowana na terenie Unii Europejskiej. Wymiar: wysokość 17,5 cm x średnica kredki 1 cm
6,85 zł