Filtry
Close

GRY

GRY
Zobacz jako
Sortuj po
Wyświetl na stronie

CZUCZU DŁUGIE RYSOWANKI - RYSUJĘ SZLACZKI ŁATWE 4+ 6598588

Dłuuugie rysowanki Rysuję szlaczki ŁATWE dla dzieci 4+ Kredki w dłoń, czas na rysowanie szlaczków! Kreatywny zestaw zawiera 2 długie książeczki harmonijki z 23 ilustracjami i zadaniami, które zachęcą dzieci do sięgania po kredki i ćwiczenia precyzyjnych ruchów dłoni. zestaw zawiera 2 książeczki harmonijki opakowanie o wymiarach 18 x 20 x 0,5 cm długość książeczki: 96 cm odpowiednie dla dzieci w wieku 4+ ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka zabawa rozwija małą motorykę i koncentrację Przepis na dobrą zabawę Odpowiednio dobrane wesołe zadania zachęcają dzieci do odwzorowywania kształtów i rysowania coraz bardziej szczegółowych elementów. To naturalny wstęp do nauki pisania i jednocześnie sposób na twórczą ekspresję. Upewnijcie się, czy dziecko prawidłowo trzyma kredkę w dłoni. Nazywajcie kolory i przedmioty na ilustracjach. Wykorzystajcie ilustracje także do nauki liczenia. Radość odkrywania Czterolatek jest uważnym obserwatorem otaczającego go świata, a zabawa z kredkami sprawia mu mnóstwo radości. Zadania ćwiczące coraz bardziej precyzyjne ruchy dłoni doskonalą zdolności motoryczne i przygotowują do przyszłej nauki pisania. Kolorowanie i rysowanie detali to jeden z etapów twórczej podróży.
7,29 zł 6,94 zł netto

CZUCZU FANTASTYCZNE GRY LOGICZNE DLA DZIECI 4+ 5887911

Fantastyczne gry logiczne dla dzieci 4+ W edukacyjnej książeczce znajdziecie 120 stron wciągających i rozwijających zadań, którym towarzyszą ciekawostki z różnych stron świata. Przygotowaliśmy mnóstwo zagadek logicznych, rebusów, rysowanek i wiele innych fascynujących zadań. Spięta śrubką książeczka ma poręczny format. książeczkę na śrubie liczba stron: 120 pudełko o wymiarach 9 x 19,5 x 2,3 cm odpowiednie dla dzieci w wieku 3+ ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka zabawa rozwija ciekawość i inspiruje do zdobywania wiedzy Przepis na dobrą zabawę Oglądajcie razem książeczkę i czytajcie ciekawostki. Sprawdźcie, które zadania interesują was najbardziej, chwyćcie za kredki i zacznijcie zabawę! A gdy rozwiążecie już wszystko, może spróbujecie stworzyć własne zadania? Radość odkrywania Czterolatek zna już mnóstwo słów, jest coraz bardziej samodzielny i zadaje wiele pytań. Codziennie chłonie nową wiedzę, co w naturalny sposób przychodzi mu przez zabawę. Fantastyczne gry logiczne rozwijają spostrzegawczość, wyobraźnię i dostarczają nowej wiedzy w fascynujący sposób.
21,00 zł 20,00 zł netto

CZUCZU DŁUGIE RYSOWANKI CHWYTAM KREDKĘ ZWIERZĘTA 18MIES+ 6598589

Dłuuugie rysowanki Chwytam kredkę ZWIERZĘTA dla dzieci 18 mies.+ Kredki w dłoń, czas rozpocząć przygodę z rysowaniem! Kreatywny zestaw zawiera 2 długie książeczki harmonijki z 23 prostymi ilustracjami z grubymi obrysami, które zachęcają maluchy do sięgania po kredki i podjęcia pierwszych prób rysowania. zestaw zawiera 2 książeczki harmonijki opakowanie o wymiarach 18 x 20 x 0,5 cm długość książeczki: 96 cm odpowiednie dla dzieci w wieku 18 mies.+ ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka zabawa rozwija małą motorykę i kreatywność Przepis na dobrą zabawę Pokażcie maluchowi, co to jest kredka i że zostawia ślad. Pozwólcie mu na trzymanie kredki w całej dłoni, zamaszyste ruchy ręką i przypadkowy dobór kolorów. To naturalny wstęp do rysowania. Na tym etapie liczy się radość tworzenia. Nazywanie zwierzątek, kolorów i szczegółów na ilustracjach to dodatkowy element zabawy. Radość odkrywania Półtoraroczny maluch widzi, że ma wpływ na otoczenie, dlatego zabawa z kredkami sprawia mu tyle radości. Rysowanie to świetne ćwiczenie zdolności motorycznych, które przygotowuje do przyszłej nauki pisania. Chwytanie kredki to pierwszy krok twórczej podróży. Wspólne oglądanie książeczek to sposób na poznawanie nowych słów.
7,29 zł 6,94 zł netto

CLEMENTONI UCZĘ SIĘ BAWIĄC ANGIELSKI 5+ 50078

5+ LATA KLASYCZNE ZABAWKI EDUKACYJNE Prosta i zabawna gra edukacyjna, która uczy dzieci w wieku 5-7 pierwszych słów w języku angielskim. Dzięki kolorowym ilustracjom, 3 poziomom trudności i samokorygującym mechanizmom zabaw, dzieci będą stopniowo wprowadzane do języka. Dzieci będą uczyć się angielskiego tłumaczenia powszechnie używanych słów, które słyszą w życiu codziennym.
18,79 zł 15,27 zł netto

GRA TREFL KALEJDOSKOP 30 GIER 0007459

Zestaw popularnych gier przygotowany z myślą o zabawie z najmłodszymi i doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie. W komplecie znajduje się instrukcja 30 gier i mnóstwo akcesoriów niezbędnych do emocjonujących rozgrywek. Z pewnością pchełki, chińczyk, domino i inne wspaniałe gry poprawią humor każdemu dziecku. W pudełku m.in.: warcaby chińczyk gry w kości gry w karty pasjanse domino gry zręcznościowe
41,78 zł 33,97 zł netto

GRA TREFL POJAZDY MAŁY ODKRYWCA 015966

Pojazdy to układanka edukacyjna stworzona z myślą o najmłodszych. Dzięki niej dzieci poznają różne pojazdy, dowiadują się, do czego służą i kto nimi kieruje. Podczas radosnej zabawy uczą się nazw różnych środków transportu, ich właściwości oraz nazw osób, które je prowadzą. Propozycje gier zawarte w instrukcji zapewnią ciekawą i rozwijającą zabawę.
12,27 zł 9,97 zł netto

GRA TREFL WARCABY/MŁYNEK DE LUXE 01681

BESTSELER Warcaby to tradycyjnie dobra zabawa! Warcaby i Młynek wymagają strategii i przemyślenia. Pionki przesuwamy po planszy w celu zbicia lub zablokowania pionków przeciwnika. Proponujemy wiele wariantów obydwu gier, wśród których na pewno każdy znajdzie swój ulubiony.
21,11 zł 17,16 zł netto

GRA TREFL MISTAKOS WYŻSZY SZCZEBEL EXTRA 018271

Czteroosobowa gra zręcznościowa Mistakos w zupełnie nowej odsłonie, z drabinami w roli głównej! Zdobądź jak najmniejszą liczbę punktów karnych lub jak najszybciej pozbądź się drabin w danym kolorze w trakcie ustawiania z nich wspólnej, imponującej konstrukcji. Dobra zabawa gwarantowana – teraz także w wiekszym gronie! Pamiętaj, że gry z serii Mistakos możesz ze sobą łączyć. Graj krzesełkami i drabinami w jednym momencie i twórz jeszcze bardziej spektakularne konstrukcje!
83,58 zł 67,95 zł netto

GRA TREFL POJAZDY ABC MALUCHA 01942

ABC Malucha: Pojazdy to układanka edukacyjna stworzona z myślą o najmłodszych. Podczas radosnej zabawy dzieci uczą się nazw różnych środków transportu, ich właściwości oraz nazw osób, które je prowadzą. Rozwijająca zabawa, w której dziecko ćwiczy zdolności poznawcze, spostrzegawczość i logiczne myślenie.
24,91 zł 20,25 zł netto

GRA TREFL CYFERKI MAŁY ODKRYWCA 01946

Cyferki to dydaktyczna układanka dla przedszkolaków, która w przyjazny sposób zapoznaje dzieci z cyferkami i liczbami. Dzięki tej grze edukacyjnej dzieci uczą się liczyć, trenują pamięć, pobudzają wyobraźnię oraz poszerzają swoje zdolności. Zawartość pudełka 10 planszetek z wyjmowanymi cyframi liczmany instrukcja z wieloma propozycjami zabaw
25,37 zł 20,63 zł netto

GRA TREFL MOJE CIAŁO MAŁY ODKRYWCA 01952

Moje ciało to prosta gra dla przedszkolaków, dzięki której dzieci zapoznają się z budową ludzkiego ciała. Podczas zabawy dzieci uczą się nazw nie tylko części ciała, ale także organów wewnętrznych, kości i mięśni. To świetnie dostosowane do wieku dziecka źródło wiedzy o ciele człowieka.
24,03 zł 19,53 zł netto

GRA TREFL BOOM BOOM PSIAKI I KOCIAKI 01909

Boom Boom – Psiaki i Kociaki, to dynamiczna gra rodzinna, w której liczy się zręczność, spostrzegawczość i dobry refleks. W Boom Boom gracze starają się zebrać zestawy tych samych Psiaków i Kociaków. Wszyscy jednocześnie wymieniają karty z ręki z kartami na planszy. Po zebraniu zestawu gracz uderza w dzwonek, sygnalizując wykonanie zadania. Wydaje się proste, lecz gracze mogą polować na takie same karty. Gracz, który jako pierwszy zbierze odpowiednią liczbę zestawów Psiaków i Kociaków, zostaje zwycięzcą!
45,99 zł 37,39 zł netto

CZUCZU BIBLIOTECZKA MOJE CIAŁO 1+ 6114349

Biblioteczka CzuCzu Moje ciało dla dzieci 1+ Oto propozycja dla najmłodszych czytelników. Edukacyjna książeczka harmonijka do wspólnego czytania i oglądania. Pełne ciepła i humoru ilustracje przedstawiają części ciała. To tematyka, którą maluchy się interesują, lubią i znają z najbliższego otoczenia. zestaw zawiera obrazkową książeczkę harmonijkę pudełko o wymiarach 13 x 16,5 x 2 cm długość książeczki: 90 cm liczba stron: 14 książeczki są wykonane z trwałego kartonu odpowiednie dla dzieci w wieku 1+ ilustracje i forma są dostosowane do wieku dziecka zabawa rozwija spostrzegawczość i wyobraźnię Przepis na dobrą zabawę Oglądajcie razem książeczki. Pokazujcie i opowiadajcie o tym, co widać na ilustracjach. Głośno i wyraźnie powtarzajcie nowe słowa. Pokażcie swoje ręce, nogi, części twarzy. Opowiadajcie o ciele, pokażcie, jak działa: pomachajcie rękami, tupcie - bawcie się razem! Radość odkrywania Roczne dziecko widzi już niemal tak dobrze jak dorosły i bacznie obserwuje otoczenie. Coraz więcej rozumie i uczy się przez naśladowanie. Wspólna lektura to wyjątkowo przyjemny sposób na rozwijanie zmysłów, wyobraźni i wprowadzanie nowych słów. To też sposób na budowanie poczucia bezpieczeństwa i wyjątkowej więzi rodzica i dziecka.
8,60 zł 8,19 zł netto

CZUCZU BIBLIOTECZKA BOX 1+ 6205043

Biblioteczka CzuCzu dla dzieci 1+ Oto propozycja dla najmłodszych czytelników. Biblioteczka CzuCzu to edukacyjny zestaw 4 książeczek harmonijek do wspólnego czytania i oglądania. Pełne ciepła i humoru ilustracje przedstawiają to, czym maluchy się interesują, co lubią i znają z najbliższego otoczenia. zestaw zawiera 4 książeczki harmonijki: Na wsi, Owoce i warzywa, Co czuję, Moje ciało pudełko o wymiarach 16,5 x 19 x 7 cm długość książeczki: 90 cm książeczki są wykonane z trwałego kartonu odpowiednie dla dzieci w wieku 1+ ilustracje i forma są dostosowane do wieku dziecka zabawa rozwija spostrzegawczość i wyobraźnię Przepis na dobrą zabawę Oglądajcie razem książeczki. Pokazujcie i opowiadajcie o tym, co widać na ilustracjach. Głośno i wyraźnie powtarzajcie nowe słowa. Znajdźcie w otoczeniu przedmioty, które widać na ilustracjach książeczek: owoce lub warzywa, wiaderko lub zabawkowy traktor. Czytając o ciele, pokazujcie, gdzie macie oczy, nos i inne części ciała. Oglądając książeczkę o emocjach, róbcie miny! Radość odkrywania Roczne dziecko widzi już niemal tak dobrze jak dorosły i bacznie obserwuje otoczenie. Coraz więcej rozumie i uczy się przez naśladowanie. Wspólna lektura to wyjątkowo przyjemny sposób na rozwijanie zmysłów, wyobraźni i wprowadzanie nowych słów. To też sposób na budowanie poczucia bezpieczeństwa i wyjątkowej więzi rodzica i dziecka.
37,05 zł 35,28 zł netto

CZUCZU DŁUGIE RYSOWANKI CHWYTAM KREDKĘ KOLORY 18MIES+ 6598582

Dłuuugie rysowanki Chwytam kredkę KOLORY dla dzieci 18 mies.+ Kredki w dłoń, czas rozpocząć przygodę z rysowaniem! Kreatywny zestaw zawiera 2 długie książeczki harmonijki z 23 prostymi ilustracjami z grubymi obrysami, które zachęcają maluchy do sięgania po kredki i podjęcia pierwszych prób rysowania. zestaw zawiera 2 książeczki harmonijki opakowanie o wymiarach 18 x 20 x 0,5 cm długość książeczki: 96 cm odpowiednie dla dzieci w wieku 18 mies.+ ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka zabawa rozwija małą motorykę i kreatywność Przepis na dobrą zabawę Pokażcie maluchowi, co to jest kredka i że zostawia ślad. Pozwólcie mu na trzymanie kredki w całej dłoni, zamaszyste ruchy ręką i przypadkowy dobór kolorów. To naturalny wstęp do rysowania. Na tym etapie liczy się radość tworzenia. Nazywanie zwierzątek, kształtów i przedmiotów na ilustracjach to dodatkowy element zabawy. Radość odkrywania Półtoraroczny maluch widzi, że ma wpływ na otoczenie, dlatego zabawa z kredkami sprawia mu tyle radości. Rysowanie to świetne ćwiczenie zdolności motorycznych, które przygotowuje do przyszłej nauki pisania. Chwytanie kredki to pierwszy krok twórczej podróży. Wspólne oglądanie książeczek to sposób na poznawanie nowych słów.
7,29 zł 6,94 zł netto

CLEMENTONI UCZĘ SIĘ BAWIĄC EDUKACJA DROGOWA 8-10 50024

6 - 10 LATA KLASYCZNE ZABAWKI EDUKACYJNE Planszowa gra edukacyjna, aby poznać podstawowe zasady ruchu drogowego: od znaków drogowych do kodeksu drogowego.
38,70 zł 31,46 zł netto

GRA TREFL KOLORY I KSZTAŁTY ABC MALUCHA 01939

Kolory i kształty to prosta i przyjemna gra stworzona z myślą o najmłodszych. W zabawny sposób pomaga dzieciom uczyć się rozpoznawać i odróżniać kształty i kolory. To jeden z podstawowych elementów edukacji. Umiejętność rozpoznawania i odwzorowywania kształtów ma ogromne znaczenie w procesie czytania i pisania. Gra rozwija także umiejętności matematyczne – dziecko poznaje podstawowe figury geometryczne.
24,91 zł 20,25 zł netto

GRA TREFL SKOJARZENIA MAŁY ODKRYWCA 01947

Skojarzenia w wyjątkowa układanka dydaktyczna dla przedszkolaków - uczy nazywania i klasyfikowania oraz zjawisk. Podczas wesołej zabawy, polegającej na łączeniu puzzlowych elementów, dziecko poznaje otaczający je świat.
24,03 zł 19,53 zł netto

CZUCZU DŁUGIE KOLOROWANKI WRÓŻKI 6730073

Dłuuugie kolorowanki WRÓŻKI dla dzieci 4+ Kredki w dłoń, czas kontynuować przygodę z kolorowaniem. Wróżki zapraszają do twórczej zabawy! Kreatywny zestaw zawiera 2 długie książeczki harmonijki z 2 panoramicznymi kolorowankami oraz mnóstwem kreatywnych i edukacyjnych zadań. - zestaw zawiera 2 książeczki harmonijki - opakowanie o wymiarach 18 x 20 x 0,5 cm - długość książeczki: 96 cm - odpowiednie dla dzieci w wieku 4+ - ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka - zabawa rozwija małą motorykę, kreatywność i logiczne myślenie
7,29 zł 6,94 zł netto

GRA TREFL WARCABY/MŁYNEK TREFLIKI 01920

NOWOŚĆ Tradycyjnie dobra zabawa z bohaterami serialu Rodzina Treflików! Zaplanuj kilka ruchów do przodu, zablokuj lub usuń jak najwięcej pionów przeciwnika. Warcaby i Młynek to gry, które uczą podstaw strategicznego myślenia. Różnorodne warianty sprawiają, że Warcaby i Młynek niezmiennie bawią graczy w każdym wieku.
21,62 zł 17,57 zł netto

CZUCZU MOJE PIERWSZE ZAGADKI 2+ 6477706

Moje pierwsze zagadki CzuCzu dla dzieci 18 mies.+ Edukacyjna książeczka w kreatywny sposób zachęca dzieci do poznawania świata. Zawiera 53 rozwijające zabawy w postaci pytań i odpowiedzi. Dostosowane do wieku, pomysłowe zadania poruszają tematy bliskie maluchom. Książeczka na praktycznej zawieszce ma 80 stron i poręczny format. książeczka na zawieszce liczba stron: 80 pudełko o wymiarach 9 x 19,5 x 4 cm odpowiednie dla dzieci 2+ ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka zabawa rozwija spostrzegawczość, koncentrację i logiczne myślenie Przepis na dobrą zabawę Możecie zacząć od wspólnego oglądania książeczki. Pokaż dziecku szczegóły i opowiedz o tym, co widać na ilustracjach. Przeczytaj zagadkę i poczekaj na odpowiedź. Razem sprawdźcie rozwiązanie na następnej stronie. Jeśli odpowiedź się zgadza, pogratuluj dziecku. Jeśli maluch nie rozumie polecenia, wykonajcie je razem. Brawo! Gdy wszystkie zagadki będą już dobrze znane, możesz pytać o inne elementy obrazków. Radość odkrywania Dwulatek pilnie obserwuje i naśladuje otoczenie. Jest ciekawy świata i codziennie chłonie nową wiedzę, co w naturalny sposób przychodzi mu przez zabawę. Moje pierwsze zagadki angażują zmysły dziecka, pobudzają ciekawość i rozwijają spostrzegawczość.
23,69 zł 22,56 zł netto

CZUCZU FANTASTYCZNE GRY LOGICZNE DLA DZIECI 5+ 5887912

Fantastyczne gry logiczne dla dzieci 5+ W edukacyjnej książeczce znajdziecie 120 stron wciągających i rozwijających zadań, którym towarzyszą ciekawostki z różnych stron świata. Przygotowaliśmy mnóstwo zagadek logicznych, rebusów, rysowanek i wiele innych fascynujących zadań. Spięta śrubką książeczka ma poręczny format. książeczkę na śrubie liczba stron: 120 pudełko o wymiarach 9 x 19,5 x 2,3 cm odpowiednie dla dzieci w wieku 3+ ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka zabawa rozwija ciekawość i inspiruje do zdobywania wiedzy Przepis na dobrą zabawę Oglądajcie razem książeczkę i czytajcie ciekawostki. Sprawdźcie, które zadania interesują was najbardziej, chwyćcie za kredki i zacznijcie zabawę! A gdy rozwiążecie już wszystko, może spróbujecie stworzyć własne zadania? Radość odkrywania Pięciolatek jest coraz bardziej samodzielny i zadaje wiele pytań. Codziennie chłonie nową wiedzę, co w naturalny sposób przychodzi mu przez zabawę. Fantastyczne gry logiczne rozwijają spostrzegawczość, wyobraźnię i dostarczają nowej wiedzy w fascynujący sposób.
21,00 zł 20,00 zł netto

CZUCZU KARTY KONTRASTOWE NA KÓŁECZKU 3MIES+ 6231223

Karty kontrastowe na kółeczku dla dzieci 3 mies.+ Książeczka z kontrastowymi ilustracjami do pokazywania to 10 dwustronnych, sztywnych kart, połączonych praktycznym kółeczkiem. Do zestawu dołączyliśmy poradnik z informacjami na temat rozwoju wzroku i pomysłami na wspólną zabawę. To świetny pomysł na prezent dla rodziców niemowląt. zestaw zawiera książeczkę na kółeczku i poradnik dla rodziców pudełko o wymiarach 12 x 18,5 x 6 cm liczba stron: 20 strony są wykonane z trwałego kartonu odpowiednie dla dzieci od pierwszych dni życia ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka zabawa rozwija wzrok oraz buduje więź maluszka i rodzica Przepis na dobrą zabawę Po urodzeniu maluszek widzi tylko wyraźne, mocno kontrastowe wzory. Zdolność rozróżniania kolorów i szczegółów obrazu pojawia się stopniowo. Proste, kontrastowe ilustracje w książeczce są dostosowane do rozwijającego się wzroku niemowląt. Oglądajcie je razem! Opowiadajcie o tym, co widać na ilustracjach - maluchy uwielbiają słuchać waszego głosu. Możecie korzystać z pojedynczych kart albo zawiesić książeczkę przy łóżeczku lub wózku. Radość odkrywania Tuż po urodzeniu maluszek widzi tylko wyraźne, mocno kontrastowe wzory. Zdolność rozróżniania kolorów i szczegółów obrazu pojawia się stopniowo. Proste, kontrastowe ilustracje w książeczce są dostosowane do rozwijającego się wzroku niemowląt. Oglądajcie je razem! Opowiadajcie o tym, co widać na ilustracjach - maluchy uwielbiają słuchać waszego głosu. Możecie korzystać z pojedynczych kart albo zawiesić książeczkę przy łóżeczku lub wózku.
23,69 zł 22,56 zł netto

CZUCZU DŁUGIE RYSOWANKI KOLORUJĘ LAS 2+ 6598585

Dłuuugie rysowanki Koloruję LAS dla dzieci 2+ Kredki w dłoń, czas na przygodę z kolorowaniem! Witajcie w kolorowym lesie. Kreatywny zestaw zawiera 2 długie książeczki harmonijki z 23 prostymi ilustracjami z grubymi obrysami, które zachęcają maluchy do sięgania po kredki i rysowania. zestaw zawiera 2 książeczki harmonijki opakowanie o wymiarach 18 x 20 x 0,5 cm długość książeczki: 96 cm odpowiednie dla dzieci w wieku 2+ ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka zabawa rozwija małą motorykę i kreatywność Przepis na dobrą zabawę Pokażcie dzieciom, jak wiele jest kolorów wokoło i jak można je łączyć. Pozwólcie mu na trzymanie kredki w całej dłoni, zamaszyste ruchy ręką i eksperymentowanie. To naturalny wstęp do rysowania. Na tym etapie liczy się radość tworzenia. Nazywanie zwierzątek i przedmiotów na ilustracjach to dodatkowy element zabawy. Szukajcie wokół siebie przedmiotów o różnych barwach. Radość odkrywania Dwulatek jest uważnym obserwatorem otaczającego go świata. Widzi, że ma wpływ na otoczenie, dlatego zabawa z kredkami sprawia mu tyle radości. Rysowanie to świetne ćwiczenie zdolności motorycznych, które przygotowuje do przyszłej nauki pisania. Kolorowanie to jeden z etapów twórczej podróży. Wspólne oglądanie książeczek to sposób na poznawanie nowych słów.
7,29 zł 6,94 zł netto

GRA MONOPOLY PZPN 2020

Gra MONOPOLY PZPN Reprezentacja Polski 2020 Monopoly Reprezentacja Polski pozwoli Ci przenieść się do świata piłki nożnej, w którym wcielisz się w rolę selekcjonera polskiej kadry narodowej. Stwórz najlepszą drużynę złożoną z Roberta Lewandowskiego, Wojciecha Szczęsnego czy Kuby Błaszczykowskiego! Buduj Trybuny oraz Stadiony, ale uważaj – na Twojej drodze do zwycięstwa stanie wiele przeszkód! Inwestuj, zbieraj czynsz, doprowadzając pozostałych graczy do bankructwa i wygrywaj! To wyjątkowe wydanie Monopoly Reprezentacja Polski powstało z myślą o wszystkich fanach piłki nożnej, którzy uwielbiają grać w planszówki z rodziną lub w towarzystwie przyjaciół. W tej kolekcjonerskiej edycji będziesz mógł wejść w posiadanie zawodników polskiej kadry narodowej. Zamiast domów i hoteli buduj Trybuny oraz Stadiony. Tradycyjne karty Szansa oraz Kasa Społeczna to w tej edycji Kibic lub Zawodnik - dzięki nim może się okazać, że zostałeś powołany do kadry albo spóźniłeś się na zgrupowanie. Kupuj pola z najpopularniejszymi zawodnikami polskiej reprezentacji, buduj stadiony, zapełniaj trybuny, a potem ciesz się z wygranych meczów.
127,54 zł 103,69 zł netto

CLEMENTONI UCZĘ SIĘ BAWIĄC ODKRYWAMY POLSKĘ 7+ 50021

7+ LATA KLASYCZNE ZABAWKI EDUKACYJNE Dwie mapy Polski: fizyczna i polityczna - w jednej dwustronnej układance składającej się ze 104 elementów. Talia kart z wieloma informacjami na temat najważniejszych stolic europejskich.
28,37 zł 23,07 zł netto

GRA TREFL COLOUR BRAIN MYŚL KOLOREM 016680

Co powiecie na nową grę towarzyską z kolorami w roli głównej? Dodajcie rozgrywce trochę koloru! Colour Brain. Myśl kolorem to nietypowa gra quizowa. Zawartość pudełka 4 talie po 11 kart kolorów (44 karty) 300 kart z pytaniami 10 kart "Kradzieja koloru" notes pisak instrukcja
80,95 zł 65,81 zł netto

GRA TREFL PORY ROKU ABC MALUCHA 01941

Pory roku to edukacyjna gra, która porządkuje wiedzę maluchów na temat zmian, jakie zachodzą w ciągu roku. Pięknie ilustrowane planszetki oraz żetony z elementami charakterystycznymi dla każdej z pór roku pozwolą dziecku ćwiczyć zdolności poznawcze, spostrzegawczość i logiczne myślenie. Podczas wesołej zabawy maluch poszerza zakres wiedzy i zasób słownictwa dotyczący poszczególnych pór roku.
24,91 zł 20,25 zł netto

GRA TREFL PRZECIWIEŃSTWA ABC MALUCHA 01943

Wesoła gra edukacyjna, w której dziecko ma za zadanie odnaleźć pary przeciwieństw. Dzieci obserwują i porównują elementy, wyszukując podobieństwa oraz różnice. Gra pomaga dziecku porządkować wiedzę o otaczającym nas świecie, a także rozwija pamięć i zdolności kojarzenia.
24,91 zł 20,25 zł netto

GRA TREFL 5 SEKUND JUNIOR 01779

5 sekund junior Edycja 2019 to przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach wydanie kultowej gry 5 sekund! Z pewnością bez trudu jesteś w stanie wymienić 3 smaki dżemu - ale czy dasz radę zrobić to pod presją czasu? Spiesz się, masz tylko 5 sekund
78,84 zł 64,10 zł netto

GRA TREFL BECZKA ŚMIECHU 01908

NOWOŚĆ Beczka śmiechu to szalona gra rodzinna, w której wszyscy równocześnie będziecie wykonywać zwariowane zadania z wylosowanych kart. Udawajcie kurę albo lokomotywę, zastukajcie butem o stół, przynieście coś czerwonego lub przebiegnijcie się tyłem dookoła stołu – to tylko niektóre z zadań, które poderwą was z miejsca, a reszcie graczy dostarczą całej beczki śmiechu!
70,50 zł 57,32 zł netto

GRA TREFL 5 SEKUND SPORT

5 sekund Sport to tematyczna wersja bestsellerowej gry towarzyskiej 5 sekund. Z pewnością jesteś w stanie wymienić 3 turnieje piłkarskie - ale, czy uda Ci się to zrobić pod presją czasu? Wszystkie pytanie, które znajdziesz w opakowaniu, dotyczą sportu, sportowców i marek produktów sportowych. Masz tylko 5 sekund, dlatego mówisz, co Ci pierwsze przyjedzie do głowy. Padają śmieszne, czasem dziwne odpowiedzi, a kulki specjalnym czasomierzu mkną w dół - Twój czas się kończy. Pytania z tej wersji gry możesz również wykorzystać w klasycznej grze 5 sekund. Dzięki nim urozmaicisz każdą rozgrywkę!
51,49 zł 41,86 zł netto