Filtry
Close

GLINA

GLINA
Zobacz jako
Sortuj po
Wyświetl na stronie

GLINA FILA TERRACOTTA 0.5kg

GLINA FILA TERRACOTTA 0.5kg Od płaskorzeźb po rzeźby lub mozaiki: glina może być wykorzystywana do wielu różnorodnych działań twórczych. Niezwykle łatwa w obsłudze, można ją uformować w solidne, trwałe przedmioty, które można w fantazyjny sposób ozdobić farbami lub markerami o wielu powierzchniach. Szczególnie nadaje się do powlekania innych materiałów, takich jak drewno, metal lub szkło, jest oparty na naturalnych substancjach, bezglutenowy i przetestowany dermatologicznie. Glina twardnieje pod wpływem powietrza bez potrzeby pieczenia. Niebrudzący, można go łatwo zmyć z rąk i większości tkanin za pomocą prania w pralce. Najlepsza glina do modelowania od 1963 roku. Samouczek online: odwiedź dascreativelab.com
8,12 zł 6,60 zł netto

GLINA SAMOUTWARDZALNA 0,46kg BIAŁA 83810908 ASTRA

GLINA SAMOUTWARDZALNA 0,46kg BIAŁA 83810908 ASTRA Glina rzeźbiarska może być wykorzystana na wszystkich stopniach kształcenia plastycznego oraz do zajęć terapeutycznych. Ze względu na swoje parametry, glina ta doskonale nadaje się modelowania, rzeźbienia (lepienia), kształtowania na toczku, odciskania i odlewania w formach gipsowych. Po wysuszeniu wyrób można malować farbami ASTRA lub poddać procesowi wypalania w temperaturze 850–1200°C. Szerokie możliwości artystyczne i edukacyjne stawiają glinę rzeźbiarską wśród najszlachetniejszych tworzyw plastycznych.
9,58 zł 7,79 zł netto

GLINA SAMOUTWARDZALNA 0,46kg BRĄZOWA 83810909 ASTRA

GLINA SAMOUTWARDZALNA 0,46kg BRĄZOWA 83810909 ASTRA Glina rzeźbiarska może być wykorzystana na wszystkich stopniach kształcenia plastycznego oraz do zajęć terapeutycznych. Ze względu na swoje parametry, glina ta doskonale nadaje się modelowania, rzeźbienia (lepienia), kształtowania na toczku, odciskania i odlewania w formach gipsowych. Po wysuszeniu wyrób można malować farbami ASTRA lub poddać procesowi wypalania w temperaturze 850–1200°C. Szerokie możliwości artystyczne i edukacyjne stawiają glinę rzeźbiarską wśród najszlachetniejszych tworzyw plastycznych.
9,88 zł 8,03 zł netto

GLINA RZEŹBIARSKA 0,52kg KASETA 83810900 ASTRA

GLINA RZEŹBIARSKA 0,52kg KASETA 83810900 ASTRA Glina rzeźbiarska może być wykorzystana na wszystkich stopniach kształcenia plastycznego oraz do zajęć terapeutycznych. Ze względu na swoje parametry, glina ta doskonale nadaje się modelowania, rzeźbienia (lepienia), kształtowania na toczku, odciskania i odlewania w formach gipsowych. Po wysuszeniu wyrób można malować farbami ASTRA lub poddać procesowi wypalania w temperaturze 850–1200°C. Szerokie możliwości artystyczne i edukacyjne stawiają glinę rzeźbiarską wśród najszlachetniejszych tworzyw plastycznych.
5,76 zł 4,68 zł netto

GLINA FILA BIAŁA 0.5kg

GLINA FILA BIAŁA 0.5kg Od płaskorzeźb po rzeźby lub mozaiki: DAS może być wykorzystywany do wielu różnorodnych działań twórczych. Niezwykle łatwy w obsłudze, można go uformować w solidne, trwałe przedmioty, które można w fantazyjny sposób ozdobić farbami lub markerami o wielu powierzchniach. Szczególnie nadaje się do powlekania innych materiałów, takich jak drewno, metal lub szkło, jest oparty na naturalnych substancjach, bezglutenowy i przetestowany dermatologicznie. Glina twardnieje pod wpływem powietrza bez potrzeby pieczenia. Niebrudzący, można go łatwo zmyć z rąk i większości tkanin za pomocą prania w pralce.
8,12 zł 6,60 zł netto