Filtry
Close

EMERSON

EMERSON
Zobacz jako
Sortuj po
Wyświetl na stronie

PŁYN NEXXT DO MYCIA NACZYŃ 1l

PŁYN NEXXT DO MYCIA NACZYŃ 1l Produkt przeznaczony do ręcznego mycia wszystkich rodzajów naczyń i różnorodnych przyborów kuchennych. Usuwa zabrudzenia pochodzenia spożywczego z tłuszczu i białka. Nie pozostawia smug i zacieków, a także nie ma szkodliwego wpływu na czyszczone powierzchnie. Dzięki starannie dobranej kompozycji środków powierzchniowo-czynnych, preparat jest mocno skoncentrowany, a w związku z tym bardzo wydajny.
18,49 zł

PŁYN NEXXT DO SZYB I LUSTER SPRAY AKTYWNY 1l

PŁYN NEXXT DO SZYB I LUSTER SPRAY AKTYWNY 1l Kompozycja odpowiednio dobranych środków powierzchniowo-czynnych oraz rozpuszczalników o doskonałych właściwościach solwatacyjnych umożliwia niezwykle łatwe usuwanie uporczywych zacieków, odcisków palców oraz śladów po insektach. Płyn pozostawia świeży zapach, jak również idealnie lśniące powierzchnie, trwale zabezpieczając je przed osadzaniem kurzu.
14,62 zł

PŁYN NEXXT DO PODŁÓG AKTYWNY 1l

PŁYN NEXXT DO PODŁÓG AKTYWNY 1l Profesjonalny i wydajny płyn do mycia i bieżącej pielęgnacji powierzchni podłogowych oraz posadzek odpornych na działanie wody. Szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia charakterystyczne dla podłóg. Dzięki specjalnej technologii szybko odparowuje i nadaje połysk nie pozostawiając smug i zacieków. Zawarty w składzie rozpuszczalnik w znacznym stopniu ułatwia usuwanie brudu.
17,90 zł

PŁYN NEXXT DO WC AKTYWNY 1l

PŁYN NEXXT DO WC AKTYWNY 1l Kwasowy preparat do mycia muszli toaletowych. Zawarte w nim detergenty i kwasy organiczne skutecznie usuwają osady kamienne, rdzawe zacieki oraz brud, nie niszcząc przy tym powierzchni ceramicznych i armatury. Preparat pozostawia higieniczną czystość i przyjemny, świeży zapach. Produkt zawiera kwas cytrynowy.
14,05 zł

PŁYN NEXXT DO PODŁÓG AKTYWNY 5l

PŁYN NEXXT DO PODŁÓG AKTYWNY 5l Profesjonalny i wydajny płyn do mycia i bieżącej pielęgnacji powierzchni podłogowych oraz posadzek odpornych na działanie wody. Szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia charakterystyczne dla podłóg. Dzięki specjalnej technologii szybko odparowuje i nadaje połysk nie pozostawiając smug i zacieków. Zawarty w składzie rozpuszczalnik w znacznym stopniu ułatwia usuwanie brudu.
77,47 zł

PŁYN NEXXT DO WC AKTYWNY 5l

PŁYN NEXXT DO WC AKTYWNY 5l Kwasowy preparat do mycia muszli toaletowych. Zawarte w nim detergenty i kwasy organiczne skutecznie usuwają osady kamienne, rdzawe zacieki oraz brud, nie niszcząc przy tym powierzchni ceramicznych i armatury. Preparat pozostawia higieniczną czystość i przyjemny, świeży zapach. Produkt zawiera kwas cytrynowy.
54,33 zł