Filtry
Close

DRUKARKI DO ETYKIET

DRUKARKI DO ETYKIET
Zobacz jako
Sortuj po
Wyświetl na stronie

DRUKARKA LABELMANAGER 210D DYMO

Drukarka z dużym ekranem za pomocą której stworzysz nawet niestandardowe etykiety. Duży ekran, przyciski szybkiego dostępu i prosta nawigacja sprawiają, że LabelManager® 210D jest wszechstronny i łatwy w użyciu. Wybieraj spośród sześciu rozmiarów czcionek, siedmiu stylów tekstu i ośmiu ramek oraz podkreślenia, aby tworzyć niestandardowe etykiety odpowiednie do prawie każdego zadania w domu i biurze. Zapisuj i szybko uzyskuj dostęp do dziewięciu często używanych etykiet. Ciesz się łatwym drukowaniem etykiet od samego początku dzięki LabelManager® 210D. Drukarka etykiet drukuje na taśmach DYMO D1 o szerokości 6 mm, 9 mm i 12 mm. Walizka ułatwi przechowywanie drukarki i zasilacza. Funkcje: Klawiatura komputerowa (QWERTY), Drukuje do 10 kopii tej samej etykiety, Twórz etykiety z 6 rozmiarami czcionek, 7 stylami tekstu i 8 polami plus podkreślenie, Użyj przycisków szybkiego dostępu do znaków interpunkcyjnych, walutowych, znaków diakrytycznych i innych symboli, Przechowuj i szybko uzyskuj dostęp do 9 często używanych etykiet, *Zasilanie za pomocą 6 baterii AA (sprzedawane osobno). Zestaw zawiera: drukarkę LabelManager 210D, walizkę, zasilacz, taśmę D1 12mm x 3m, czarny nadruk na białym tle, skróconą instrukcję obsługi.
Cena pod nr:+48 566 584 170

DRUKARKA ETYKIET LABELWRITER 450 DYMO

Drukarka do etykiet Drukuje do 51 etykiet na minutę Drukarka etykiet, która idealnie pasuje na twoje biurko Druk termiczny – nie trzeba już korzystać z drogich tuszy lub tonerów Wysoka jakość wydruku (600x3000 dpi)
648,71 zł 527,41 zł netto

DRUKARKA LMR-420P ABC DYMO

Drukarka do etykiet Label Manager 420 P Ponieważ drukarka etykiet DYMO® LabelManager™ 420P jest zasilana przez akumulator litowo-jonowy pozwalający na wielokrotne ładowanie, a więc wykorzystuje tą samą technologię, jak telefony komórkowe czy laptopy, nie musisz cierpieć niewygód związanych z użytkowaniem baterii AA. Naładuj urządzenie i ciesz się swobodą, jakiej nie dawał Ci zasilacz – możliwość drukowania etykiet jest do Twojej dyspozycji, gdziekolwiek jesteś. Nowe wzornictwo drukarki etykiet idealnie pasuje do dowolnego biura i do każdej przestrzeni roboczej. Zainspirowani sugestiami naszych klientów, dodaliśmy też wiele nowych funkcji – dzięki nim łatwiej i wygodniej uzyskasz pożądane wyniki. Nowy, większy ekran wyświetla 4 linie tekstu. Usprawniony interfejs użytkownika sprawi, że będziesz pracować szybciej – ekran zawiera czytelne ikony opcji formatowania, a wszystkie pozycje menu są widoczne bez przewijania. Drukarka umożliwia dobranie 8 różnych czcionek i 10 stylów tekstu, a także udekorowanie go 8 stylami ramek oraz podkreśleniem. Możesz również wydrukować 10 kopii tej samej etykiety, a pamięć umożliwiająca zachowanie 10 etykiet oszczędzi Ci wykonywania tych samych zadań. Drukarka LabelManager 420P używa taśm DYMO D1 o szerokości 6, 9,12 i 19 mm Możesz szybko i intuicyjnie wprowadzać tekst za pomocą klawiatury w znajomym układzie ABC, a specjalne klawisze funkcyjne zapewniają szybki dostęp do znaków interpunkcyjnych, znaków walutowych oraz innych znaków specjalnych. Funkcje i korzyści • Możliwość pracy autonomicznej lub po podłączeniu do komputera PC/Macintosh za pomocą kabla USB – drukować można po zaledwie kilku sekundach. • Dołączone oprogramowanie DYMO Label Software pozwala tworzyć etykiety na ekranie komputera oraz wycinać i wklejać tekst, a także dodawać kody kreskowe, grafiki i logotypy • Duży, 4-wierszowy wyświetlacz graficzny • Do wyboru 8 czcionek, 7 rozmiarów, 10 stylów pisma, 8 obramowań plus podkreślenie • Drukuje kody kreskowe: UPC-E, Code-39, Code-128, EAN 13, EAN 8, UPC-A • Klawisze szybkiego dostępu do znaków symboli,w tym znaków interpunkcyjnych, diakrytycznych i symboli walut (np. é, a, ç itp.)
911,35 zł 740,94 zł netto

DRUKARKA LABELMANAGER LM 160 DYMO

Drukarka do etykiet Prosta w użyciu drukarka etykiet z przyciskami szybkiego formatowania Drukowanie na taśmach o szerokości 6/9/12 mm Szybka edycja tekstu dzięki dotykowym klawiszom skrótów pozwalającym na włączenie funkcji pogrubienia KLAWIATURA QWERTY
241,42 zł 196,28 zł netto

DRUKARKA ETYKIET LABELMANAGER LM 280 DYMO

Drukarka do etykiey LABELMANAGER LM 280 Łatwe projektowanie etykiet do własnych potrzeb, dowolną czcionką i dowolnymi obrazami za pomocą komputera PC Szybkie wprowadzanie tekstu za pomocą klawiatury QWERTY Dzięki akumulatorom unikniesz kosztów zakupu baterii
579,57 zł 471,20 zł netto