Filtry
Close

DLA CHŁOPCA

DLA CHŁOPCA
Zobacz jako
Sortuj po
Wyświetl na stronie

CLEMENTONI LABORATORIUM MECHANIKI ŁAZIK I QUAD 609543

Naukowe zestawy o nazwie Laboratorium Mechaniki to nie tylko zabawa budowlana, ale przede wszystkim bogate laboratorium, które pozwala dzieciom i młodzieży w wieku 7-8 lat uczyć się podstawowych zasad mechaniki i fizyki. Zabawka zainspirowana Metodologią STEM. Metodologia ta zrodziła się w celu promowania Nauk Ścisłych, Technologii, Inżynierii i Matematyki. Poprzez eksperymenty dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, poszerzając wiedzę naukową i technologiczną. Laboratorium Mechaniki pomaga w rozwoju: Zdolności Manualnych, aby idee nabrały konkretnej formy; Pomysłowości, aby formułować hipotezy i eksperymentować; Kreatywności, aby wymyślać ciągle nowe projekty. Dzięki ilustrowanym instrukcjom opisującym etapy montażu poszczególnych modeli możliwe będzie skonstruowanie bardziej złożonych maszyn i zrozumienie zastosowania pojedynczych komponentów w prawdziwym życiu. Czym jest dźwignia? Po co to jest? W codziennym życiu, gdzie go znajdujemy? Dowiedzmy się razem z zestawami z serii Laboratorium Techniki Kompletny zestaw do odkrywania sekretów pojazdów terenowych. Dwa modele, aby odkrywać mechanizmy pracy. Zawiera ponad 130 wymiennych komponentów, takich jak: skrzynia biegów, przekładnie, bary, śmigła i piny. Wymiary opakowania ok.: 27,5 x 19 x 5 cm Sugerowany wiek: 8+ lat Aplikacja mobilna Dodatkowo aplikacja Laboratorium Mechaniki na telefon/tablet została opracowana przez firmę Clementoni po to, aby ułatwić Ci składanie modeli i uczynić to zajęcie jeszcze bardziej zabawnym. Dzięki tej darmowej aplikacji na smartfony i tablety, firmowanej znakiem Naukowa Zabawa TechnoLogika, Twoje konstrukcje będą stopniowo nabierać kształtu na ekranie dzięki interaktywnym animacjom 3D. Timeline pozwala na oglądanie poszczególnych faz montażu, w miarę jak dana konstrukcja jest budowana, a także daje możliwość obrócenia, przybliżenia i przesunięcia modelu. Zdecyduj sam, ile czasu chcesz poświęcić każdej fazie montażu lub użyj funkcji Playback, aby uwidocznić automatycznie cały proces składania. Wybierz swoje pudełko, następnie model i zacznij od razu montaż! Od widoku na ekranie do rzeczywistości dzięki prostym i jasnym etapom montażu, które możesz obserwować pod każdym kątem! Pobierz aplikację Laboratorium Mechaniki.
29,55 zł 24,02 zł netto

CLEMENTONI LABORATORIUM MECHANIKI JEEP SAFARI 50123

Clementoni - Laboratorium mechaniki Jeep Safari 50123 Zestaw naukowy do eksperymentowania z przekazywaniem napędu przy użyciu 10 modeli o wzrastającym poziomie trudności. To niesamowite laboratorium technologiczne pomaga zbliżyć się do świata mechaniki i inżynierii, budując Jeep Safari! Zestaw zawiera ponad 200 komponentów do zmontowania, w tym: mechanizm różnicowy, mechanizm zębatkowy.. Możesz odkryć i zbudować 10 fantastycznych i dynamicznych modeli! Dzięki ilustrowanemu podręcznikowi Twoje dziecko będzie prowadzone krok po kroku przez budowę 10 różnych modeli, odkrywając podstawy mechaniki i inżynierii.
55,65 zł 45,25 zł netto

CLEMENTONI INTERAKTYWNY EDUGLOBUS 50670

Interaktywny, edukacyjny, mówiący Eduglobus posiada czujnik optyczny w kształcie pióra. Włączenie globusa powoduje podświetlenie przezroczystego łuku! Zabawka zawiera mnóstwo niezbędnych informacji na temat kontynentów, krajów, stolic, powierzchni, populacji, walut, języków, terytoriów, czasu, ciekawostek, lokalnych produktów. Ponadto 500 pytań testujących nabytą wiedzę i mnóstwo możliwości zabawy! Zapewnia wiele ciekawych informacji w 13 obszarach tematycznych: kontynent, kraj, stolica, powierzchnia, waluta, język, hymn narodowy, teren, środowisko naturalne, strefa czasowa, ludność, ciekawe fakty, typowe produkty. Nowy wygląd, doskonała jakość dźwięku i ponad trzy godziny informacyjnych treści audio, ciekawych faktów i muzyki z całego świata sprawia, że nauka staje się fascynującą przygodą.Na podstawie globusa umieszczona została mapa Polski wraz z podziałem administracyjnym. Dzięki nowej aplikacji dostępnej do pobrania wrażenia związane z grą będą jeszcze bardziej realistyczne. Wystarczy skadrować globus, a jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki dzieci zobaczą jak Ziemia nabiera życia! Używanie tej zabawki sprzyja rozwojowi i nabywaniu: wiedzy i rozumieniu świata - poznawaniu charakterystyki geograficznej, fizycznej i politycznej świata, odkrywaniu zwyczajów, zabytków, typowych dań poszczególnych krajów oraz ciekawostek na ich temat umiejętności logicznego myślenia i zmysłu obserwacji (rozpoznawanie, kojarzenie, lokalizacja środowisk, państw, miast, cech typowych dla danych krajów umiejętności manualnych: opanowanie i kontrola ruchów ręki umiejętności czytania i pisania samodzielności pamięci umiejętności używania narzędzi technologicznych kreatywności oraz fantazji
237,20 zł 192,85 zł netto

CLEMENTONI LABORATORIUM MECHANIKI ŚCIGACZE 6099550

Naukowe zestawy o nazwie Laboratorium Mechaniki to nie tylko zabawa budowlana, ale przede wszystkim bogate laboratorium, które pozwala dzieciom i młodzieży w wieku 7-8 lat uczyć się podstawowych zasad mechaniki i fizyki. Zabawka zainspirowana Metodologią STEM. Metodologia ta zrodziła się w celu promowania Nauk Ścisłych, Technologii, Inżynierii i Matematyki. Poprzez eksperymenty dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, poszerzając wiedzę naukową i technologiczną. Laboratorium Mechaniki pomaga w rozwoju: Zdolności Manualnych, aby idee nabrały konkretnej formy; Pomysłowości, aby formułować hipotezy i eksperymentować; Kreatywności, aby wymyślać ciągle nowe projekty. Dzięki ilustrowanym instrukcjom opisującym etapy montażu poszczególnych modeli możliwe będzie skonstruowanie bardziej złożonych maszyn i zrozumienie zastosowania pojedynczych komponentów w prawdziwym życiu. Czym jest dźwignia? Po co to jest? W codziennym życiu, gdzie go znajdujemy? Dowiedzmy się razem z zestawami z serii Laboratorium Techniki Kompletny zestaw do odkrywania sekretów pojazdów wyścigowych. Dwa modele, aby odkrywać mechanizmy pracy. Zawiera ponad 130 wymiennych komponentów, takich jak: skrzynia biegów, przekładnie zębate i pas napędowy. Wymiary opakowania ok.: 27,5 x 19 x 5 cm Sugerowany wiek: 8+ lat Aplikacja mobilna Dodatkowo aplikacja Laboratorium Mechaniki na telefon/tablet została opracowana przez firmę Clementoni po to, aby ułatwić Ci składanie modeli i uczynić to zajęcie jeszcze bardziej zabawnym. Dzięki tej darmowej aplikacji na smartfony i tablety, firmowanej znakiem Naukowa Zabawa TechnoLogika, Twoje konstrukcje będą stopniowo nabierać kształtu na ekranie dzięki interaktywnym animacjom 3D. Timeline pozwala na oglądanie poszczególnych faz montażu, w miarę jak dana konstrukcja jest budowana, a także daje możliwość obrócenia, przybliżenia i przesunięcia modelu. Zdecyduj sam, ile czasu chcesz poświęcić każdej fazie montażu lub użyj funkcji Playback, aby uwidocznić automatycznie cały proces składania. Wybierz swoje pudełko, następnie model i zacznij od razu montaż! Od widoku na ekranie do rzeczywistości dzięki prostym i jasnym etapom montażu, które możesz obserwować pod każdym kątem! Pobierz aplikację Laboratorium Mechaniki.
29,55 zł 24,02 zł netto

CLEMENTONI NAUKOWA ZABAWA STWÓRZ WŁASNY KRYSZTAŁ 50069

8+ LATA NAUKOWA ZABAWA To fascynujące laboratorium ma wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć niesamowite białe i kolorowe kryształy. Unikalny zestaw do odkrywania chemicznych reakcji soli i tworzenia błyszczących kształtów! Podręcznik prowadzi dziecko przez różne etapy eksperymentów, dzięki czemu mogą one bawić się całkowicie bezpiecznie.
39,23 zł 31,89 zł netto

CLEMENTONI NAUKOWA ZABAWA WULKANOLOGIA 50327

8+ LATA NAUKOWA ZABAWA Zestaw naukowy do odtworzenia jednego z najbardziej fascynujących zjawisk naturalnych na Ziemi: erupcji wulkanu! Po przeczytaniu instrukcji Ty też możesz zostać ekspertem geologiem! Udekoruj model wulkanu 3D za pomocą farb i pędzla zawartego w zestawie! Zestaw zawiera 25 kart najważniejszych wulkanów na świecie oraz puzzle do ułożenia!
39,24 zł 31,91 zł netto

CLEMENTONI NAUKOWA ZABAWA FLUORESCYJNE KRYSZTAŁY 60584

Zestaw Clementoni fluorescencyjne kryształy pozwoli smykowi na odkrycie niezwykłych właściwości soli. Własna produkcja kryształów obudzi w dziecku kreatywność i zainteresowanie światem chemii oraz plastyki. Dodatkową atrakcją jest świecenie kamieni po pomalowaniu specjalną farbą. Szeroki wybór kształtów i kolorów zapewnia nie nudzącą się zabawę! Idealnie sprawdzi się jako prezent dla dzieci, które skończyły 8 lat. Szczególnie polecane dla lubiących plastyczne wyzwania. Opakowanie zawiera: - rękawiczki z lateksu - pincetkę - łyżeczkowatą szpatułkę - kubeczek 50 ml z zakrętką - woreczek z gipsem - kluczyk bezpieczeństwa do probówek - saszetki z siarczanem glinowo-potasowym - matrycę z foremkami - probówkę z fluorescencyjnym proszkiem (aluminian strontu) - ilustrowaną instrukcję Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 8 lat. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej. Zawiera niektóre chemikalia stwarzające zagrożenie dla zdrowia.
26,09 zł 21,21 zł netto

ZESTAW ALEXANDER MAŁY KONSTRUKTOR JUNIOR 3W1 CIĘŻARÓWKA 1938

Ponadczasowa zabawka do samodzielnego montażu skierowana do dzieci w wieku od 4 lat. Zestaw składa się z drewnianych deseczek z dziurkami oraz kolorowych śrubek i łączników z tworzywa. Duże rozmiary elementów oraz uproszczona konstrukcja sprawiają, że dzieci już od najmłodszych lat mogą próbować sił w składaniu pierwszych pojazdów. Zabawka jest trwała i po złożeniu pojazd może służyć do dalszej zabawy. Zestaw wyposażony jest w narzędzia idealnie dopasowane do małych rączek, dzięki którym malec może wielokrotnie skręcać i rozkręcać konstrukcję. Z zawartych w opakowaniu elementów można zbudować aż trzy zupełnie różne pojazdy. Po skręceniu zabawki malec może przez jakiś czas bawić się nią, a kiedy znudzi mu się, może rozmontować wszystkie komponenty i zbudować zupełnie nowy model. Zabawka wspaniale wpływa na rozwój motoryki małej, rozwija cierpliwość oraz stymuluje wyobraźnię. Doskonale wspomaga naukę kolorów oraz liczenia. Wyjątkowa estetyka produktu i jakość wykonania umilają zabawę. Wszystkie komponenty wchodzące w skład produktu wytwarzane są w fabryce Alexandra.
38,87 zł 31,60 zł netto

ZESTAW ALEXANDER MAŁY KONSTRUKTOR JUNIOR 3W1 ŚMIGŁOWIEC 1944

Ponadczasowa zabawka do samodzielnego montażu skierowana do dzieci w wieku od 4 lat. Zestaw składa się z drewnianych deseczek z dziurkami oraz kolorowych śrubek i łączników z tworzywa. Duże rozmiary elementów oraz uproszczona konstrukcja sprawiają, że dzieci już od najmłodszych lat mogą próbować sił w składaniu pierwszych pojazdów. Zabawka jest trwała i po złożeniu pojazd może służyć do dalszej zabawy. Zestaw wyposażony jest w narzędzia idealnie dopasowane do małych rączek, dzięki którym malec może wielokrotnie skręcać i rozkręcać konstrukcję. Z zawartych w opakowaniu elementów można zbudować aż trzy zupełnie różne pojazdy. Po skręceniu zabawki malec może przez jakiś czas bawić się nią, a kiedy znudzi mu się, może rozmontować wszystkie komponenty i zbudować zupełnie nowy model. Zabawka wspaniale wpływa na rozwój motoryki małej, rozwija cierpliwość oraz stymuluje wyobraźnię. Doskonale wspomaga naukę kolorów oraz liczenia. Wyjątkowa estetyka produktu i jakość wykonania umilają zabawę. Wszystkie komponenty wchodzące w skład produktu wytwarzane są w fabryce Alexandra.
38,87 zł 31,60 zł netto

ZESTAW ALEXANDER MAŁE PIECZĄTKI + NAKLEJKI DLA CHŁOPCÓW 1849

Zestaw kreatywny dla dzieci składający się z 6 pieczątek z ulubionymi motywami chłopców, które można odbijać na kartce czarnym i czerwonym tuszem z poduszek znajdujących się w specjalnym, plastikowym pudełku. Nowoczesny sposób obróbki gumy przekłada się na wzory o bardzo szczegółowych detalach oraz wyjątkową dokładność z jaką są one odbijane na papierze. Odbite kształty można kolorować kredkami lub dodatkowo ozdabiać nimi swoje rysunki. 76 kolorowych naklejek urozmaica zabawę. Wszystkie elementy znajdują się w eleganckiej, funkcjonalnej wyprasce. Zawartość opakowania Pieczątki - 6 szt., Naklejki - 78 szt.,Poduszka na tusze ,Instrukcja
16,00 zł 13,01 zł netto

ZESTAW ALEXANDER SKŁADAKI DREWNIAKI RIDER CABRIO 2457

Wspaniała, drewniana zabawka konstrukcyjna. Wycięte z drewna elementy pozwalają na zbudowanie trwałego pojazdu bez użycia kleju. W zestawie znajdziemy także komplet plastikowych kół wraz z osiami. Dzięki temu model po złożeniu jest mobilny i może służyć do zabawy. Komplet wyposażony został w zestaw kredek oraz naklejek, które pozwalają malcowi na samodzielne przyozdobienie pojazdu wedle własnej fantazji. Zawartość opakowania elementy drewniane - 31 szt., koła - 4 szt. (koło składa się z opony i felgi), osie - 2 szt., kredki - 8 szt., zestaw naklejek, instrukcja.
32,01 zł 26,02 zł netto

ZESTAW ALEXANDER SKŁADAKI DREWNIAKI STRAŻ POŻARNA 2458

Wspaniała, drewniana zabawka konstrukcyjna. Wycięte z drewna elementy pozwalają na zbudowanie trwałego pojazdu bez użycia kleju. W zestawie znajdziemy także komplet plastikowych kół wraz z osiami. Dzięki temu model po złożeniu jest mobilny i może służyć do zabawy. Komplet wyposażony został w zestaw kredek oraz naklejek, które pozwalają malcowi na samodzielne przyozdobienie pojazdu wedle własnej fantazji. Zawartość opakowania elementy drewniane - 24 szt., koła - 4 szt. (koło składa się z opony i felgi), osie - 2 szt., kredki - 8 szt., zestaw naklejek, instrukcja.
32,01 zł 26,02 zł netto

ZESTAW ALEXANDER SKŁADAKI DREWNIAKI RIDER 2456

Wspaniała, drewniana zabawka konstrukcyjna. Wycięte z drewna elementy pozwalają na zbudowanie trwałego pojazdu bez użycia kleju. W zestawie znajdziemy także komplet plastikowych kół wraz z osiami. Dzięki temu model po złożeniu jest mobilny i może służyć do zabawy. Komplet wyposażony został w zestaw kredek oraz naklejek, które pozwalają malcowi na samodzielne przyozdobienie pojazdu wedle własnej fantazji. Zawartość opakowania elementy drewniane - 31 szt., koła - 4 szt. (koło składa się z opony i felgi), osie - 2 szt., kredki - 8 szt., zestaw naklejek, instrukcja.
32,01 zł 26,02 zł netto

SAMOCHÓD MZ HOT WHEELS MONSTER TRUCK FYJ44 GNJ57 GNJ61 GNJ62

Metalowe pojazdy Hot Wheels Monster Trucks w skali 1:64 to najgroźniejsze pojazdy stworzone z myślą o rywalizacji i całkowitej destrukcji! Do każdego auta dołączono kolekcjonerskie koło, a opakowanie zawiera informacje dotyczące danego pojazdu, obejmujące między innymi jego nazwę, typ i unikalny atak, aby odgrywanie przygód było jeszcze ciekawsze! Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Różne wzory. Produkt wysyłany losowo.
18,13 zł 14,74 zł netto

SAMOCHÓD MZ HOT WHEELS MONSTER TRUCK OP=2SZT. FYJ64

Pojazdy Hot Wheels(R) Monster Trucks wykonane w skali 1:64 - teraz dostępne w dwupaku - stają do walki, by zmiażdżyć swoich arcywrogów! Dobrane w pary mogą brać udział w starciach między swoimi autami o ogromnych kołach! Produkt wybierany losowo.
37,56 zł 30,53 zł netto

SAMOCHÓD MZ HOT WHEELS MONSTER TRUCK FYJ83 GCX13 GBV34

Metalowe auta Hot Wheels® Monster Trucks w skali 1:24 to NAPRAWDĘ groźne pojazdy – stworzone z myślą o rywalizacji i całkowitej demolce! Te wielkie pojazdy o OGROMNYCH kołach są gotowe, by stanąć do walki w bezpośrednich starciach! Każde opakowanie zawiera informacje dotyczące danego Monster Trucka, obejmujące między innymi jego nazwę, typ i unikalny atak – aby odgrywanie przygód było jeszcze ciekawsze! Różne wzory. Produkt wysyłany losowo.
68,63 zł 55,80 zł netto

SAMOCHÓD MZ HOT WHEELS Z KRAKSĄ MONSTER TRUCK GCF94

Monster Trucks z sygnowanymi kołami GIANT! Rozpyl brud za pomocą tych ciężarówek z masywną nawierzchnią, wyposażonych w masywne uderzenia kół BIG i rozbijanie, rozbijając rozpadające się elementy! Kiedy te Monster Truck Bash-Ups zderzają się lub uderzają w przeszkodę, otwierają się na trzy różne sposoby. Świetny prezent dla dzieci w wieku 3+! Różne wzory. Produkt wysyłany losowo.
36,24 zł 29,47 zł netto

SAMOCHÓD MZ HOT WHEELS MONSTER TRUCK KASKADER LĄDOWANIE PO SKOKU GVK08

Dzieci uwielbiają Hot Wheels Monster Trucks z ich gigantycznymi kołami i zwariowanymi funkcjami. Dzięki temu wspaniałemu zestawowi Kaskaderskie Lądowanie dzieci mogą wypuścić swoją ciężarówkę na platformę aby stamtąd mogła wykonać kaskaderski skok. To kompletna zabawa w pudełku z wyrzutnią, aby dostać w powietrze Monster Trucks dla dzieci w skali 1:64. Wyceluj Monster Trucka w strefę lądowania awaryjnego, aby wysłać w powietrze 4 zmiażdżone samochody. W tym zestawie chodzi o ekstremalne wyczyny kaskaderskie z epickim finałem katastrofy, w którym sterta zmiażdżonych samochodów zostaje zbombardowana przez super doładowany Monster Truck! Dzieci mogą ponownie rozstawiać zmiażdżone samochody na platformie i raz po raz wykonywać sztuczki
55,67 zł 45,26 zł netto

SAMOCHÓD MZ HOT WHEELS MONSTER TRUCK OPONA KASKADERSKA ARENA GVK48

Prawdziwymi zwycięzcami w pokonywaniu rozmaitych trudności na drodze są samochody typu monster truck, które dzięki swoim ogromnym kołom, wysokiemu zawieszeniu i wytrzymałej konstrukcji nie mają sobie równych. Udowodnij wszystkim, że żadna przeszkoda nie stanowi dla nich problemu – ustaw zestaw z oponą, który tworzy prawdziwą kaskaderską arenę i rozpocznij zabawę z pokonywaniem przeszkód!
120,47 zł 97,94 zł netto