Filtry
Close

DLA CHŁOPCA

DLA CHŁOPCA
Zobacz jako
Sortuj po
Wyświetl na stronie

CLEMENTONI LABORATORIUM MECHANIKI ŁAZIK I QUAD 609543

Naukowe zestawy o nazwie Laboratorium Mechaniki to nie tylko zabawa budowlana, ale przede wszystkim bogate laboratorium, które pozwala dzieciom i młodzieży w wieku 7-8 lat uczyć się podstawowych zasad mechaniki i fizyki. Zabawka zainspirowana Metodologią STEM. Metodologia ta zrodziła się w celu promowania Nauk Ścisłych, Technologii, Inżynierii i Matematyki. Poprzez eksperymenty dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, poszerzając wiedzę naukową i technologiczną. Laboratorium Mechaniki pomaga w rozwoju: Zdolności Manualnych, aby idee nabrały konkretnej formy; Pomysłowości, aby formułować hipotezy i eksperymentować; Kreatywności, aby wymyślać ciągle nowe projekty. Dzięki ilustrowanym instrukcjom opisującym etapy montażu poszczególnych modeli możliwe będzie skonstruowanie bardziej złożonych maszyn i zrozumienie zastosowania pojedynczych komponentów w prawdziwym życiu. Czym jest dźwignia? Po co to jest? W codziennym życiu, gdzie go znajdujemy? Dowiedzmy się razem z zestawami z serii Laboratorium Techniki Kompletny zestaw do odkrywania sekretów pojazdów terenowych. Dwa modele, aby odkrywać mechanizmy pracy. Zawiera ponad 130 wymiennych komponentów, takich jak: skrzynia biegów, przekładnie, bary, śmigła i piny. Wymiary opakowania ok.: 27,5 x 19 x 5 cm Sugerowany wiek: 8+ lat Aplikacja mobilna Dodatkowo aplikacja Laboratorium Mechaniki na telefon/tablet została opracowana przez firmę Clementoni po to, aby ułatwić Ci składanie modeli i uczynić to zajęcie jeszcze bardziej zabawnym. Dzięki tej darmowej aplikacji na smartfony i tablety, firmowanej znakiem Naukowa Zabawa TechnoLogika, Twoje konstrukcje będą stopniowo nabierać kształtu na ekranie dzięki interaktywnym animacjom 3D. Timeline pozwala na oglądanie poszczególnych faz montażu, w miarę jak dana konstrukcja jest budowana, a także daje możliwość obrócenia, przybliżenia i przesunięcia modelu. Zdecyduj sam, ile czasu chcesz poświęcić każdej fazie montażu lub użyj funkcji Playback, aby uwidocznić automatycznie cały proces składania. Wybierz swoje pudełko, następnie model i zacznij od razu montaż! Od widoku na ekranie do rzeczywistości dzięki prostym i jasnym etapom montażu, które możesz obserwować pod każdym kątem! Pobierz aplikację Laboratorium Mechaniki.
44,02 zł 35,79 zł netto

CLEMENTONI LABORATORIUM MECHANIKI JEEP SAFARI 50123

Clementoni - Laboratorium mechaniki Jeep Safari 50123 Zestaw naukowy do eksperymentowania z przekazywaniem napędu przy użyciu 10 modeli o wzrastającym poziomie trudności. To niesamowite laboratorium technologiczne pomaga zbliżyć się do świata mechaniki i inżynierii, budując Jeep Safari! Zestaw zawiera ponad 200 komponentów do zmontowania, w tym: mechanizm różnicowy, mechanizm zębatkowy.. Możesz odkryć i zbudować 10 fantastycznych i dynamicznych modeli! Dzięki ilustrowanemu podręcznikowi Twoje dziecko będzie prowadzone krok po kroku przez budowę 10 różnych modeli, odkrywając podstawy mechaniki i inżynierii.
76,00 zł 61,79 zł netto

CLEMENTONI INTERAKTYWNY EDUGLOBUS 50670

Interaktywny, edukacyjny, mówiący Eduglobus posiada czujnik optyczny w kształcie pióra. Włączenie globusa powoduje podświetlenie przezroczystego łuku! Zabawka zawiera mnóstwo niezbędnych informacji na temat kontynentów, krajów, stolic, powierzchni, populacji, walut, języków, terytoriów, czasu, ciekawostek, lokalnych produktów. Ponadto 500 pytań testujących nabytą wiedzę i mnóstwo możliwości zabawy! Zapewnia wiele ciekawych informacji w 13 obszarach tematycznych: kontynent, kraj, stolica, powierzchnia, waluta, język, hymn narodowy, teren, środowisko naturalne, strefa czasowa, ludność, ciekawe fakty, typowe produkty. Nowy wygląd, doskonała jakość dźwięku i ponad trzy godziny informacyjnych treści audio, ciekawych faktów i muzyki z całego świata sprawia, że nauka staje się fascynującą przygodą.Na podstawie globusa umieszczona została mapa Polski wraz z podziałem administracyjnym. Dzięki nowej aplikacji dostępnej do pobrania wrażenia związane z grą będą jeszcze bardziej realistyczne. Wystarczy skadrować globus, a jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki dzieci zobaczą jak Ziemia nabiera życia! Używanie tej zabawki sprzyja rozwojowi i nabywaniu: wiedzy i rozumieniu świata - poznawaniu charakterystyki geograficznej, fizycznej i politycznej świata, odkrywaniu zwyczajów, zabytków, typowych dań poszczególnych krajów oraz ciekawostek na ich temat umiejętności logicznego myślenia i zmysłu obserwacji (rozpoznawanie, kojarzenie, lokalizacja środowisk, państw, miast, cech typowych dla danych krajów umiejętności manualnych: opanowanie i kontrola ruchów ręki umiejętności czytania i pisania samodzielności pamięci umiejętności używania narzędzi technologicznych kreatywności oraz fantazji
277,23 zł 225,39 zł netto

CLEMENTONI LABORATORIUM MECHANIKI ŚCIGACZE 6099550

Naukowe zestawy o nazwie Laboratorium Mechaniki to nie tylko zabawa budowlana, ale przede wszystkim bogate laboratorium, które pozwala dzieciom i młodzieży w wieku 7-8 lat uczyć się podstawowych zasad mechaniki i fizyki. Zabawka zainspirowana Metodologią STEM. Metodologia ta zrodziła się w celu promowania Nauk Ścisłych, Technologii, Inżynierii i Matematyki. Poprzez eksperymenty dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, poszerzając wiedzę naukową i technologiczną. Laboratorium Mechaniki pomaga w rozwoju: Zdolności Manualnych, aby idee nabrały konkretnej formy; Pomysłowości, aby formułować hipotezy i eksperymentować; Kreatywności, aby wymyślać ciągle nowe projekty. Dzięki ilustrowanym instrukcjom opisującym etapy montażu poszczególnych modeli możliwe będzie skonstruowanie bardziej złożonych maszyn i zrozumienie zastosowania pojedynczych komponentów w prawdziwym życiu. Czym jest dźwignia? Po co to jest? W codziennym życiu, gdzie go znajdujemy? Dowiedzmy się razem z zestawami z serii Laboratorium Techniki Kompletny zestaw do odkrywania sekretów pojazdów wyścigowych. Dwa modele, aby odkrywać mechanizmy pracy. Zawiera ponad 130 wymiennych komponentów, takich jak: skrzynia biegów, przekładnie zębate i pas napędowy. Wymiary opakowania ok.: 27,5 x 19 x 5 cm Sugerowany wiek: 8+ lat Aplikacja mobilna Dodatkowo aplikacja Laboratorium Mechaniki na telefon/tablet została opracowana przez firmę Clementoni po to, aby ułatwić Ci składanie modeli i uczynić to zajęcie jeszcze bardziej zabawnym. Dzięki tej darmowej aplikacji na smartfony i tablety, firmowanej znakiem Naukowa Zabawa TechnoLogika, Twoje konstrukcje będą stopniowo nabierać kształtu na ekranie dzięki interaktywnym animacjom 3D. Timeline pozwala na oglądanie poszczególnych faz montażu, w miarę jak dana konstrukcja jest budowana, a także daje możliwość obrócenia, przybliżenia i przesunięcia modelu. Zdecyduj sam, ile czasu chcesz poświęcić każdej fazie montażu lub użyj funkcji Playback, aby uwidocznić automatycznie cały proces składania. Wybierz swoje pudełko, następnie model i zacznij od razu montaż! Od widoku na ekranie do rzeczywistości dzięki prostym i jasnym etapom montażu, które możesz obserwować pod każdym kątem! Pobierz aplikację Laboratorium Mechaniki.
39,47 zł 32,09 zł netto

CLEMENTONI NAUKOWA ZABAWA STWÓRZ WŁASNY KRYSZTAŁ 50069

8+ LATA NAUKOWA ZABAWA To fascynujące laboratorium ma wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć niesamowite białe i kolorowe kryształy. Unikalny zestaw do odkrywania chemicznych reakcji soli i tworzenia błyszczących kształtów! Podręcznik prowadzi dziecko przez różne etapy eksperymentów, dzięki czemu mogą one bawić się całkowicie bezpiecznie.
52,40 zł 42,60 zł netto

CLEMENTONI NAUKOWA ZABAWA WULKANOLOGIA 50327

8+ LATA NAUKOWA ZABAWA Zestaw naukowy do odtworzenia jednego z najbardziej fascynujących zjawisk naturalnych na Ziemi: erupcji wulkanu! Po przeczytaniu instrukcji Ty też możesz zostać ekspertem geologiem! Udekoruj model wulkanu 3D za pomocą farb i pędzla zawartego w zestawie! Zestaw zawiera 25 kart najważniejszych wulkanów na świecie oraz puzzle do ułożenia!
52,42 zł 42,62 zł netto

CLEMENTONI NAUKOWA ZABAWA FLUORESCYJNE KRYSZTAŁY 60584

Zestaw Clementoni fluorescencyjne kryształy pozwoli smykowi na odkrycie niezwykłych właściwości soli. Własna produkcja kryształów obudzi w dziecku kreatywność i zainteresowanie światem chemii oraz plastyki. Dodatkową atrakcją jest świecenie kamieni po pomalowaniu specjalną farbą. Szeroki wybór kształtów i kolorów zapewnia nie nudzącą się zabawę! Idealnie sprawdzi się jako prezent dla dzieci, które skończyły 8 lat. Szczególnie polecane dla lubiących plastyczne wyzwania. Opakowanie zawiera: - rękawiczki z lateksu - pincetkę - łyżeczkowatą szpatułkę - kubeczek 50 ml z zakrętką - woreczek z gipsem - kluczyk bezpieczeństwa do probówek - saszetki z siarczanem glinowo-potasowym - matrycę z foremkami - probówkę z fluorescencyjnym proszkiem (aluminian strontu) - ilustrowaną instrukcję Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 8 lat. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej. Zawiera niektóre chemikalia stwarzające zagrożenie dla zdrowia.
34,85 zł 28,33 zł netto

SAMOCHÓD MZ HOT WHEELS MONSTER TRUCK FYJ44 GNJ57 GNJ61 GNJ62

Metalowe pojazdy Hot Wheels Monster Trucks w skali 1:64 to najgroźniejsze pojazdy stworzone z myślą o rywalizacji i całkowitej destrukcji! Do każdego auta dołączono kolekcjonerskie koło, a opakowanie zawiera informacje dotyczące danego pojazdu, obejmujące między innymi jego nazwę, typ i unikalny atak, aby odgrywanie przygód było jeszcze ciekawsze! Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Różne wzory. Produkt wysyłany losowo.
22,71 zł 18,47 zł netto

SAMOCHÓD MZ HOT WHEELS MONSTER TRUCK OP=2SZT. FYJ64

Pojazdy Hot Wheels(R) Monster Trucks wykonane w skali 1:64 - teraz dostępne w dwupaku - stają do walki, by zmiażdżyć swoich arcywrogów! Dobrane w pary mogą brać udział w starciach między swoimi autami o ogromnych kołach! Produkt wybierany losowo.
45,44 zł 36,95 zł netto

SAMOCHÓD MZ HOT WHEELS MONSTER TRUCK FYJ83 GCX13 GBV34

Metalowe auta Hot Wheels® Monster Trucks w skali 1:24 to NAPRAWDĘ groźne pojazdy – stworzone z myślą o rywalizacji i całkowitej demolce! Te wielkie pojazdy o OGROMNYCH kołach są gotowe, by stanąć do walki w bezpośrednich starciach! Każde opakowanie zawiera informacje dotyczące danego Monster Trucka, obejmujące między innymi jego nazwę, typ i unikalny atak – aby odgrywanie przygód było jeszcze ciekawsze! Różne wzory. Produkt wysyłany losowo.
83,04 zł 67,51 zł netto

SAMOCHÓD MZ HOT WHEELS Z KRAKSĄ MONSTER TRUCK GCF94

Monster Trucks z sygnowanymi kołami GIANT! Rozpyl brud za pomocą tych ciężarówek z masywną nawierzchnią, wyposażonych w masywne uderzenia kół BIG i rozbijanie, rozbijając rozpadające się elementy! Kiedy te Monster Truck Bash-Ups zderzają się lub uderzają w przeszkodę, otwierają się na trzy różne sposoby. Świetny prezent dla dzieci w wieku 3+! Różne wzory. Produkt wysyłany losowo.
39,87 zł 32,41 zł netto

SAMOCHÓD MZ HOT WHEELS MAKER BONE MONSTER TRUCK GWW13

SAMOCHÓD MZ HOT WHEELS MAKER BONE MONSTER TRUCK GWW13 Przekształć swoje samochodziki Hot Wheels w pojazdy Monster Trucks za pomocą rewolucyjnego systemu Monster Maker! Łącz podwozia Monster Trucks z samochodzikami Hot Wheels w skali 1:64 i odkryj zupełnie nowy wymiar zabawy. Do wyboru jest kilka różnych kolorów podwozia, a każdy zestaw ma też 2 samochodziki Hot Wheels, co pozwala na wypróbowanie różnych kombinacji. Do zestawów pasuje większość autek Hot Wheels, więc możesz wykorzystać swoją kolekcję, by tworzyć nowe wersje ulubionych modeli. Zestaw wydawany losowo.
38,39 zł 31,21 zł netto

SAMOCHÓD MZ HOT WHEELS MONSTER TRUCK KASKADER LĄDOWANIE PO SKOKU GVK08

Dzieci uwielbiają Hot Wheels Monster Trucks z ich gigantycznymi kołami i zwariowanymi funkcjami. Dzięki temu wspaniałemu zestawowi Kaskaderskie Lądowanie dzieci mogą wypuścić swoją ciężarówkę na platformę aby stamtąd mogła wykonać kaskaderski skok. To kompletna zabawa w pudełku z wyrzutnią, aby dostać w powietrze Monster Trucks dla dzieci w skali 1:64. Wyceluj Monster Trucka w strefę lądowania awaryjnego, aby wysłać w powietrze 4 zmiażdżone samochody. W tym zestawie chodzi o ekstremalne wyczyny kaskaderskie z epickim finałem katastrofy, w którym sterta zmiażdżonych samochodów zostaje zbombardowana przez super doładowany Monster Truck! Dzieci mogą ponownie rozstawiać zmiażdżone samochody na platformie i raz po raz wykonywać sztuczki
65,51 zł 53,26 zł netto

MATCHBOX MAŁY SAMOCHODZIK C0859

Kolekcja resorków o długości ok. 7 cm. Podzielona na kilka serii, np. auta drogowe, policyjne, strażackie, budownicze, rolnicze. Zrobione w skali 1:64. Zbierz kolekcję klasycznych, współczesnych resoraków! Od eleganckich sedanów do lśniących ścigaczy przemierzających autostrady wybór jest wielki. Zostań miejskim bohaterem dzięki samochodom akcji (auta policyjne, strażackie, budowlane), w kolekcji znajdują się także pojazdy rolnicze oraz przygodowe! Zbierz wszystkie! Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Wzory wybierane losowo.
8,58 zł 6,98 zł netto

MATCHBOX PIĘCIOPAK SAMOCHODZIKÓW C1817

W każdym opakowaniu znajduje się pięć resoraków połączonych wspólnym motywem. Mają doskonale odtworzone detale i mogą stanowić początek nowej, niezwykłej kolekcji, są też fantastycznym pomysłem na prezent! Wszystkie przyciągają wzrok i prezentują się naprawdę zjawiskowo. Wymiary opakowania: 11.0 x 27.0 x 4.0 cm UWAGA! Różne rodzaje samochodzików w zestawach, produkt wysyłany losowo. Cena za 1 zestaw zawierający 5 samochodzików. Wzory wybierane losowo.
35,14 zł 28,57 zł netto

MATCHBOX POJAZD Z AKCESORIAMI H1235

W asortymencie pojazdów z akcesoriami od Matchbox można znaleźć zróżnicowane motywy, które zachęcają do tworzenia niezwykłych opowieści. W każdym zestawie są pojazd, przyczepa oraz akcesoria tematyczne pobudzające wyobraźnię. Realistyczne dekoracje i detale to znak rozpoznawczy marki Matchbox. Zbierz wszystkie zestawy i przeżyj niezapomniane przygody! Wzory wybierane losowo.
24,16 zł 19,64 zł netto

MATCHBOX ZESTAW PRAWDZIWE PRZYGODY SZPITAL HELIKOPTER GVY82

Czas na PRAWDZIWE PRZYGODY z Matchbox! Zestawy startowe Matchbox Action Drivers pobudzają kreatywność dzięki realistycznym lokalizacjom z dokładnie oddanymi szczegółami, z których znana jest marka Matchbox. Odwiedź dobrze znane miejsca z życia codziennego i przeżyj prawdziwe, odjazdowe przygody. Każdy zestaw ma także specjalną funkcję aktywowaną przez samochodzik. Łatwe w użyciu łączniki na każdym rogu umożliwiają łączenie zestawów ze sobą, a także z zestawami Hot Wheels City, co pozwala na tworzenie niepowtarzalnego świata zabawy! Zestawy startowe Matchbox Prawdziwe przygody to mnóstwo emocjonującej i realistycznej zabawy dla wszystkich małych bohaterów. W każdym zestawie jest jeden samochodzik Matchbox w skali 1:64. Doskonały prezent dla dzieci od 3 roku życia. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Zestaw wybierany losowo.
59,00 zł 47,97 zł netto

MATCHBOX ZESTAW PRAWDZIWA PRZYGODA REMIZA STRAŻACKA HBD74

Czas na PRAWDZIWE PRZYGODY z Matchbox! Ten zestaw Matchbox Action Drivers Prawdziwe Przygody inspiruje do wymyślania bohaterskich historii ze strażakami w roli głównej! Dzieci mogą kierować akcją w kilku obszarach, otwierając bramki, aktywując światła, dźwięki oraz inne funkcje – wystarczy jeździć po zestawie dołączonym pojazdem Matchbox. Łatwe w użyciu łączniki w każdym rogu umożliwiają łączenie z innymi zestawami Matchbox Action Drivers oraz Hot Wheels City. (Dodatkowe zestawy sprzedawane oddzielnie). W opakowaniu jest jeden samochodzik Matchbox w skali 1:64. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
89,00 zł 72,36 zł netto

MATCHBOX TRANSPORTER WÓZ STRAŻACKI GWM23

Transporter Wóz strażacki Matchbox to wielofunkcyjny pojazd, który inspiruje dzieci do zabawy w akcje ratunkowe w ramach własnych, bohaterskich przygód. Transporter ma w zestawie jeden dodatkowy pojazd: płomienną ciężarówkę w skali 1:64 i może pomieścić kolejne 15 samochodzików (sprzedawanych oddzielnie). Posiada również rampę ułatwiającą rozładunek. Znajdziesz tu też osiem rewelacyjnych akcesoriów związanych z gaszeniem „pożaru”, które możesz łatwo przechowywać w specjalnym schowku pod transporterem. Wspaniały pojazd do zabawy z motywem straży pożarnej dla wszystkich małych bohaterów. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Wymiary pojazdu ok 42cm
65,00 zł 52,85 zł netto

TABLET DERFORM DO RYSOWANIA B NIEBIESKI KIDEA TRBKA

Lekki i wytrzymały tablet LCD/znikopis służący do rysowania lub nauki pisania. Można go używać zarówno w domu jak i w podróży, tworzyć, pisać i rysować a następnie jednym przyciskiem usunąć zapis i rozpocząć zabawę od nowa. Bardzo czuła matryca umożliwia dziecku pisanie dołączonym do zestawu rysikiem dokładnie tak, jak ołówkiem. Grubość linii może być dostosowana w zależności od siły nacisku. Tablet posiada blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym usunięciem rysunku. Znikopis do złudzenia przypomina tablet, dzięki czemu może być pomocny przy próbie odzwyczajenia najmłodszych użytkowników od urządzeń elektronicznych. Tablet o matrycy 8’’ niebieski.
39,99 zł 32,52 zł netto

HOT WHEELS MAŁY SAMOCHODZIK MIX DTV55 57850

Autka HotWheels Mix . Różne serie, samochodziki wysyłane losowo
8,55 zł 6,95 zł netto

HOT WHEELS SAMOCHODZIKI ZESTAW 3SZT. K5904

Imponująca kolekcja trzech niesamowitych samochodów w skali 1:64, zebranych w jednym opakowaniu. To klasyczne resoraki w najbardziej niezwykłym wydaniu. Idealne nie tylko na prezent. Niektóre samochodziki mogą nie pasować do wybranych zestawów Hot Wheels®. Zestawy są wybierane losowo, w związku z czym mogą różnić się od przedstawionych na fotografii.
20,66 zł 16,80 zł netto

HOT WHEELS SAMOCHODZIKI ZESTAW 5SZT. 18060 / DJ623

Tematyczne zestawy łączą pięć niesamowitych samochodzików w skali 1:64 w jednym opakowaniu. To prawdziwa, gotowa minikolekcja, idealna także jako upominek. Niektóre samochodziki mogą nie pasować do wybranych zestawów Hot Wheels®. Zestawy sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Zestawy wybierane losowo, moga różnić sie od tych przedstawionych na zdjęciach.
41,31 zł 33,59 zł netto

HOT WHEELS ZESTAW PREZENTOWY 6SZT. GWN96

Zestaw prezentowy Hot Wheels to idealny upominek dla dzieci, który ma wszystko, by od razu rozpocząć niesamowitą rajdową przygodę! Znajdziesz w nim aż 6 samochodzików Hot Wheels, 4 odcinki pomarańczowego toru Hot Wheels, łączniki, wyrzutnię, a także rampę do skoków i rampę do lądowania. Dzieci odkrywają wszystkie elementy i mogą tworzyć własne układy torów! To świetny prezent, który dostarczy mnóstwo radości, a przy okazji rozwija wyobraźnię i umiejętność rozwiązywania problemów. Idealny dla dzieci od 4 roku życia. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Zawartość i cechy zestawu: -Produkt jest dostarczany w łatwym do otwarcia opakowaniu, które w 100% nadaje się do recyklingu -Zestaw prezentowy Hot Wheels to idealny upominek dla dzieci, który ma wszystko, by od razu rozpocząć niesamowitą rajdową przygodęSą w nim 4 elementy pomarańczowego toru Hot Wheels i 4 łączniki, aby umożliwić zbudowanie wyścigowej trasy lub połączenie układu torów z innymi zestawami (sprzedawane oddzielnie) -W Zestawie prezentowym Hot Wheels jest też karta do zabawy oraz 3 naklejki z logo Hot Wheels, aby zabawa trwała nawet poza torem -W opakowaniu jest 6 samochodzików Hot Wheels w skali 1:64. To doskonały zestaw startowy dla dzieci od 4 roku życia oraz każdego fana Hot Wheels
88,30 zł 71,79 zł netto

SIKU SAMOCHÓD KOPARKA NA GĄSIENICACH S0801

Koparka na gąsienicach wykonana z metalowych i plastikowych elementów jest odzwierciedleniem pojazdu rzeczywistego. Ruchome części umożliwiają przenoszenie bardzo drobnych przedmiotów. Doskonała zabawka dla najmłodszych budowniczych. Najważniejsze cechy produktu: pojazd budowlany, metalowe i plastikowe elementy, do zabawy w domu, jak i w ogrodzie, czy piaskownicy, ruchome elementy, model może różnić się kolorem, przeznaczony dla chłopców od 3 roku życia. Wymiary zabawki:: 68x32x47 mm
12,99 zł 10,56 zł netto

SIKU SAMOCHÓD PICK-UP S0867

Modele SIKU wyróżnia precyzja wykonania i wysokie podobieństwo do rzeczywistych pojazdów, co podnosi ich walory poznawcze. Samochód Pick Up z ruchomymi, metalowo-plastikowymi elementami wprawi w zachwyt nie tylko dziecko. Model odzwierciedla wygląd rzeczywisty pojazdu z zachowaniem szczegółów. Doskonała zabawka dla najmłodszych i atrakcyjny model kolekcjonerski. Model SIKU oprócz perfekcyjnego wykonania i dbałości szczegóły, jest świetną interesującą, bardzo trwałą i wytrzymałą zabawką. Najważniejsze cechy produktu: metalowe i plastikowe elementy, ruchome elementy, odzwierciedla wygląd rzeczywisty pojazdu przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia. Kolor wydawany losowo
11,44 zł 9,30 zł netto

SIKU SAMOCHÓD BMW 645i CABRIO S1007

Modele SIKU wyróżnia precyzja wykonania i wysokie podobieństwo do rzeczywistych pojazdów, co podnosi ich walory poznawcze. Atrakcyjne dwudrzwiowe BMW 645i w wersji Cabrio w zielonym kolorze to marzenie niejednego miłośnika samochodów. Precyzyjnie wykonany model z metalowych i plastikowych części oraz gumowych opon, z otwieranymi drzwiami bocznymi to doskonała propozycja dla najmłodszych amatorów aut, jak i posiadaczy ciekawych kolekcji. Model metalowy z elementami plastikowymi, otwierane drzwi. Bardzo starannie wykonany z dbałością o wszelkie szczegóły. Produkt przeznaczony dla dzieci 3+ skala 1:55
14,29 zł 11,62 zł netto

SIKU SAMOCHÓD AUTOBUS MIEJSKI S1021

Modele SIKU wyróżnia precyzja wykonania i wysokie podobieństwo do rzeczywistych pojazdów, co podnosi ich walory poznawcze. Samochód Autobus miejski to model wykonany w skali. Wykonany z metalowych i plastikowych elementów jest odzwierciedleniem maszyny rzeczywistej. Doskonały sposób na fascynująca zabawę i ciekawe urozmaicenie kolekcji pojazdów. Perfekcyjnie wykonane nawet najdrobniejsze elementy wprawią w zachwyt nie tylko dziecko. Model Siku oprócz perfekcji wykonania i dbałości szczegóły, jest świetną interesującą, bardzo trwałą i wytrzymałą zabawką. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 lat. Wymiary opakowania: 10×8×4cm skala 1:55
14,29 zł 11,62 zł netto

SIKU SAMOCHÓD TRAKTOR JOHN DEERE 6250R S1064

Modele SIKU wyróżnia precyzja wykonania i wysokie podobieństwo do rzeczywistych pojazdów, co podnosi ich walory poznawcze. Lekki, mocny, inteligentny Są to atrybuty serii 6R firmy John Deere. Czołowy model ma moc 250 KM na wale korbowym i charakteryzuje się bardzo dużym obciążeniem jednostkowym oraz dużą zwrotnością. Są to cechy, które ten traktor może zademonstrować w pokoju dziecinnym również jako miniatura. Do zaczepu można mocować wszystkie przyczepy SIKU z serii BLISTER. Wymiary opakowania: 7,5 x 9,5 x 3,5 cm
14,29 zł 11,62 zł netto

SIKU SAMOCHÓD AUTOBUS TURYSTYCZNY S1321

Modele SIKU wyróżnia precyzja wykonania i wysokie podobieństwo do rzeczywistych pojazdów, co podnosi ich walory poznawcze. Realistyczny model dwupokładowego autobusu turystycznego. Niezbędny element każdej kolekcji modeli SIKU. Najważniejsze cechy produktu: odzwierciedla prawdziwy wygląd pojazdu solidne metalowo- plastiikowe wykonanie do zabawy w domu, w ogrodzie, czy piaskownicy
16,47 zł 13,39 zł netto

SIKU SAMOCHÓD WÓZEK WIDŁOWY S1311

Modele SIKU wyróżnia precyzja wykonania i wysokie podobieństwo do rzeczywistych pojazdów, co podnosi ich walory poznawcze. Chłopcy lubią różne ciekawe autka, a z tym pojazdem poznają specyfikę wózka widłowego. Wykonany jest zarówno z metalowych jak i plastikowych elementów, dzięki czemu jest wytrzymały. Jest doskonałym odzwierciedleniem prawdziwego pojazdu. Gumowe opony ułatwią poruszanie się po każdej powierzchni. Mali chłopcy będą zachwyceni tą atrakcyjną zabawką. Najważniejsze cechy produktu: odzwierciedla prawdziwy wygląd pojazdu solidne metalowo- plastiikowe wykonanie do zabawy w domu, w ogrodzie, czy piaskownicy
16,47 zł 13,39 zł netto

SIKU MOTOR DUCATI PANIGALE S1385

Modele SIKU wyróżnia precyzja wykonania i wysokie podobieństwo do rzeczywistych pojazdów, co podnosi ich walory poznawcze. Czerwony i dynamiczny Ducati Panigale 1299 pokonuje zakręty z rykiem silnika. Jako wierna imitacja oryginału ten agresywny typ motocykla prezentuje się w bogatej w detale wersji i wykonany jest z dobrej jakości ciśnieniowego odlewu cynkowego. Panigale ma pełną czerwieni kolorystykę i dysponuje sterownym kołem przednim oraz stojakiem, który można złożyć i rozłożyć. Najważniejsze cechy produktu: odzwierciedla prawdziwy wygląd pojazdu solidne metalowo- plastiikowe wykonanie do zabawy w domu, w ogrodzie, czy piaskownicy
16,20 zł 13,17 zł netto